Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Balta İle Kafa Kesmek

Rüyada balta ile kafa kestiğini görmek ne demek?

Merhaba, ben serdar 23 yaşındayım, serbest meslek. Nişanlımın dayısı, rüyasında benim kafamı balta ile kestiğini ve toprağa gömdüğünü, sonra abisinin yanına gittiğini, o günde nişanlımla benim düğünümüz olduğunu, ancak abisinin kendisine, düğünümüze gitmesine izin vermediğini görmüş. Bu neye işarettir? Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Rüyada balta ile kafa kesmek yorumu

Rüyanız, gerçek yaşamınızda bazı sorunlar yaşadığınızı, sıkıntılar çektiğinizi göstermektedir. Verdiği mesaj ise bu sorunları çözmek için hepsiyle aynı anda uğraşmaktan ziyade onları önem sırasına göre birer birer çözmenin daha yararlı olacağını ifade etmektedir. Unsurların manasına bakmak gerekirse;

Rüyada balta görmek rüyayı gören insanın hedeflerine ulaşması için daha çok çaba sarf etmesi gerekeceğine delalet eder.. Rüya sahibi kişi bir kadın ise bu rüya iyi kalpli ancak zengin olmayan birisi ile evleneceğine işaret edebilir.

Rüyada birinin kafasını kesmek, rüya sahibinin gerçek yaşamında bazı şeyleri yolunda gitmediğine ve bu duruma birisinin ya da birilerinin neden olduğunu sandığını işaret eder. Bu rüyalar kişinin hedeflerine yaklaştığı ancak bazı nedenlerle erteleme durumunda olduğu zamanlarda görülür ve bunun kişinin kendi hatasından ziyade başkalarını suçlama eğiliminin ağır bastığına işaret eder.

“Rüyada Balta İle Kafa Kesmek” için 3 yanıt

Rüyamda bir evde bir adamın yanımda bir kadınla balta ile kafasını parçaladım adamın üstü beyazdı üst tarafı kıp kırmızı kan oldu onu bir odaya atıp o evden hızla kaçtık bu rüya ne anlama geliyor ?

Ben Ahmet, 32 yasındayım. Rüuyamda adamın bırı benı dız ustu cokturmus basım egık sekılde benı oldurmeye calısıyordu, o arada yerde sapsız balta gordum, o yerdekı baltayı elıme alır almaz adamın boynuna vurdum, vura vura kafasını kopardım. Bu ruya ne demek? bilen var mı ?

Rüyamda ertuğrul gazi kandırma amaçlı boynumun yarısını kesti . Yaşıyordum. Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir