Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Balyoz Görmek

Rüyada Balyoz Görmek Neye İşarettir?

Rüyamda, eski evimizde tek başımayım. Birisi evin dış kapısını balyoz ile kırmaya çalışıyor ve yanında bir de tanımadığım kız çocuğu var, onunla sürekli konuşuyor. Bende evin içinde korkuyorum ve mutfaktan iki tane merdane alıp salonda bekliyorum kapıyı kırarlarlarsa diye. Ancak kapıyı kıramıyorlar ve bende uyanıyorum. Bu arada kapıyı kırmaya çalıştıkları şeyin balyoz olduğundan emin değilim ama öyle bir şey. Bunlar ne demek?

Rüyada Balyoz Görmek Nasıl Yorumlanır?

Hamza merhaba, kendin hakkında hiç bilgi vermemişsin, bir rüyanın sağlıklı yorumlanması ancak gören kişi hakkında detaylı bilgi elde olursa yapılabilir. Lütfen bunu unutmayın. Bu durumda sadece genel bilgi verilebilir.

Rüyada balyoz görmek rüya sahibinin kendi çevresinde oluşturduğu duvarları yıkması gerektiğini işaret eder. Rüyada balyoz kullanmak veya balyoz kullandığını görmek etrafınızla iletişiminizde size fayda sağlayacak olumlu adımlar atmaya başladığınızı, kendinizi daha iyi anlatmaya başladığınızı işaret eder. Balyoz ile balkon yıktığını görmek ise  hayalleriniz, hedefleriniz veya beklentilerinde kendi yaptığınız bir hata ya da bilerek bir olumsuz gidişe yol açtığınız anlatılmaktadır.

Rüyada kız çocuğu görmek sayfasında anlatıldığı gibi kapıyı balyoz ile kırmaya çalışan kişinin çocuk konuştuğu kız çocuk belki de senin şu anda bazı sıkıntılar çektiğini ay da bazı korkular yaşadığını ancak yakında bunların sona ereceğini belirtiyordur. Öte yandan mutfaktan kendini korumak için eline aldığın merdane ise aslında senin bu zorlukların ailenin sayesinde, aileden alacağın güç veya destek ya da aile için yardımlaşma ile aşılacağını belirtmektedir. Bakınız rüyada merdane görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir