Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Bambu Görmek

Rüyada bambu görmek neye delalet eder?

Rüyamda deniz kenarında bir kumsalda üzerin bambu ile örtülmüş bir çukurun içindeyim rögar çukuru gibi bir yer ve bir cadı bana saldırıyor, ben çukurdan çıkmaya çalıştıkça cadı beni öldürmeye çalışıyor, çukurun üzerini örten bambuları başıma fırlatıyor, başımı yaracak şekilde hızlı ve sert atıyor. Sonra uyandım, bu ne demek?

Rüyada bambu görmek yorumu

Asuman selam, rüyanızda kumsalda olduğunu görmeniz genel olarak kendine güven sorunu ya da bir duygusal incinme yaşamayı simgeler ya da kişinin yaşamında bazı bilinmeyen değişimleri ifade eder. Çukurun içinde olduğunu görmek rüyayı gören kişinin yaşamında önemli bir problem yaşadığını ve onun üstesinden gelmesi için daha fazla çaba göstermesi yada arkadaşlarından yardım talep etmesi gerektiğine delalet eder.  Çukurun üzerinin bambu ile kapatılmış olması aslında sizin bu problemleri aşmak için yeterli ve gerekli güce sahip olduğunuzu gösterirken, soruna karşı biraz daha esnek yaklaşmak gerektiğine delalet etmektedir.

Rüyada bambu görmek güven, güç ve esneklik ifade eder. Engeller ve hayal kırıklıklarının hayatınızdan çıkışını müjdeler. Bambudan yapılmış bir eşya görmek kendi içinizde değerli bir şey keşfettiğinizi gösterir. Bu bazı gizli yetenekler ya da bilgi olabilir. Bambudan bir şey yaptığını görmek Yeni farkına vardığınız bir özelliğinizi değerlendirmeye başladığınızı, bunu kendiniz ve sevdikleriniz için faydalı şeylerde kullanacağınızı temsil eder. Bambudan bir şey yapmak ticaret ve özel ilişkilerde güçlü bağları ifade eder, bu bağların kıymetini bilip faydalı konularda değerlendirmenizi tavsiye eder. Rüyada yumuşak bambu veya çürümüş bambu görülmesi hayatınızdaki kimi dengesiz durumlar olduğunu gösterir.

Rüyada sana saldıran ve kafana bambu atan cadı ise aslında içindeki korkuları ve yaşadığın bir üzüntüyü temsil etmekte, bu korku ve üzüntünün seni rahatsız ettiğini göstermektedir çünkü rüyada cadı görmek korku ve üzüntü sembolüdür.

“Rüyada Bambu Görmek” için 2 yanıt

Kılıçla savaşmak
Rüyamda bilmediğim bir yerde tanımadığım kişilerle kılıç ile savaştığımızı gördüm, koridor gibi bir yerdi, benimle beraber olan erkek bambu çubuklarına benzer şeyleri örüp kendini sakladı, saklandığı yerden düşmanlara vurmaya devam etti, ardından gelen bir kadın yerde yatan düşmanın yüzünü kılıçla kesip içine aynı çubuklardan doldurup set kurdu, dışarı çıktığım da ise 2 atın çiftleşmekte olduğunu gördüm, atlardan biri sadece demirdi tüy deri mevcut değildi.

Önder merhaba, rüyada kılıçla savaştığını görmek aslında rüyaya gören kişinin reel yaşamında birilerine yardım olmak için çabaladığını temsil eder. Bakınız kılıç görmek sayfası. Rüyada atların çiftleştiğini görmek ise yaşamında uyum ve şansının artacağına işarettir. Bu konuda rüyada hayvan görmek sayfasında ayrıntılı bilgi bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir