Rüyada Bamya Görmek

Rüyada bamya görmek neye delalet eder?

Rüyada bamya görmekRüyamda yeni bir eve taşınmışız ve hala eşyalarımız tam yerleşmemiş. Ben mutfakta akşam için yemek yapıyorum, yemekte etli bamya ve pilav pişiriyorum ama pilav pirinç mi bulgur mu şu an hatırlamıyorum. Kapı çalıyor ve eşimin geldiğini anlıyorum, kapıyı açtığımda kocam “sürpriz” diye ellerinin arasındaki kedi yavrusunu bana uzattı. Eşime “bu ne sürprizi” dedim, o da yavru kediyi apartman kapısında gördüğünü, açlıktan titrediği için alıp eve getirdiğini söyledi “ama” dedim, “hayatım bu ev küçük ve balkonu da yok, buna nerede bakarız” dedim.

Eşimde “hele bu akşam onu doyuralım, sonra konuşuruz” dedi. Kendimiz yemeden kediye bir tabak içine pilavdan ve etli bamya yemeğinden koydum, soğutup yavruya verdik. Kedi bamya içindeki etleri seçerek afiyetle yedi, sonra bamyaları yedi en son bamyanın suyunu yaladı ancak pilava hiç dokunmadı. Eşime dönüp “bu mu senin açlıktan titrediği için acıdığın kedi, baksan etleri yedi pilava hiç dokunmadı” dedim. Sonrası yok, şimdiden teşekkür ederim yorumunuz için. 26, kadın, evli, ev hanımıyım, eşimle bebek sahibi olmayı çok istiyoruz, 4 yıldır olmadı, bununla ilgili olabilir mi bu rüya.

Rüyada bamya görmek yorumu

Selma merhaba, gönderdiğin gerçekten önemli bir rüya, inşallah yardımcı olurum. Rüyada yeni bir eve taşındığını görmek hayatınızda yeni başlangıca delalet ederken aynı zamanda bu başlangıç hakkında iyi düşünüp, doğru karar vermeniz gerektiğini temsil etmektedir. Rüyada yemek yaptığını görmek rüya sahibinin hayallerine kavuşmasına, dileklerinin kabul olmasına delalet işaret ederken öte yandan da gerçek hayatta yeni sorumluluk veya roller üstleneceğine be bunun sizi sevindireceğine yorulur.

Rüyada bamya görmek helal yollardan kazanacağınız mal ve mülkü simgeler. Başlayacağın bir projede oldukça büyük önemli değişim rüzgarı estireceğini, adeta çevredeki insanların nutuklarının tutulmasına yol açacak bir başarıya imza atılacağına, sıkıntı yaratan bir sorunun sonunda çözüme kavuşup, verilecek kararın güzel bir iş birliğinin kapısını açacağını ve feraha çıkılacağını simgeler.

Rüyada bamya yemek gerçek yaşamınızda rızkında önemli bir artış olacağını işaret eder. Rüyada bamya yediğini görmek rüyayı sahibinin sahip olduğu mallarla alakalı olarak yaşayacağı bir sıkıntının kısa sürede giderileceğini, dertlerin geride kalacağını, zor durumda olan bir arkadaşına yardım edileceğini, bu sayede dertlerin ve elemlerin üstesinden kolayca gelineceğini ayrıca bir hayırlı kısmetle kısa zaman içinde yuva kurmak yolunda mutluluk veren, oldukça hayırlı ve önemli büyük bir adım atılacağını gösterir.

Rüyada bamya pişirdiğini görmek güçlü, yardımsever birinden önemli bir destek göreceğinizi ifade eder. Bu rüyanın derin analizi ise iş hakkında sıkıntılı bir dönemde bir desteğe gereksinim duyacağını, bu yardım isteğine yakın bir dostundan yanıt geleceğini, zor dönemlerin bu şekilde geride kalacağını, aydınlık bir gelecek için doğru adım atılacağını ve yapmak istediğin bir işte hayırlı bir gelişme yaşanacağını ifade eder.

Rüyadaki eşinin getirdiği kedi yavrusu ise sevdiğiniz bazı insanları ihmal etmemek gerektiğini temsil etmektedir. Bu konuda kedi rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Bamya Görmek” hakkında 1 yorum

  1. rüyamda bamyanın her türlü yemeğini gördüm turşusunu bile. rengi bamyanın pişmiş hali idi ve taze idiler. sanki bamya şöleni varmış gibi. neye işarettir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir