Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bandaj Görmek

Rüyada bandaj görmek ne demektir?

Rüyamda şuan hapiste olan bir abimi gördüm. Ondan haber alamıyorduk, bize bir resim yollamış, resimde zenci, iki üç tane 5 yaşlarında çocuk basında duruyorlardı, kafası bandajla sarılı, ağzından kan geliyordu. Daha sonra küçüklük resimlerini buluyordum bu abimin ama hiçbirine bakmadım. Rüyamda abimi rüyamda gördüm, iyi değil diyordum yanımdakilere. Yanı rüya içinde rüyadan bahsediyordum. Çok etkilendim rüyayı hala hatırlıyorum zenci çocuklar gözümün önünden gitmiyor. Yorumlarsanız sevinirim. Rüyada şuan hapiste olan bir abiyi görmek neye yorulur?

Kimden: selma
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:20
Medeni Durumunuz:Bekar
Anahtar kelimeler: Zenci, fotoğraf, rüya içinde rüya
Şu anki ruh haliniz: Korkulu, endişeli

Rüyada bandajlı birini görmek yorumu

Selma merhaba. Aslında ben bir yorum getiremedim, rüyadaki unsurlar birbiri ile alakasız. Ancak rüya içinde görmüş olmanız önemli, çünkü böyle rüyalar hemen gerçekleşir. Ben unsurların anlamını yazacağım, mesajı kendin tespit etmeyi denemelisin.

Rüyada ağabey görmek, ağabeyi, büyük erkek kardeşi görmek korunma, güven, kendini güvende hissetmek manası taşır, koruma altında olduğunuzu simgeler. Rüyada yaralı birini görmek yalnızlık veya yalnızlığa işaret eder. Rüyada bir yakınını hapis görmek bir yakınınız hakkında sıkıntılı, üzüntülü bir haber almak olarak yorumlanır. Rüyada zenci görmek Sıkıntılardan kurtulmak, rahata ermek için daha fazla çalışmak, daha fazla gayret göstermek gerektiğini gösterir.

Rüyada bandaj görmek, bandaj yapmak duygusal olarak yaralarınızı sarmanız, iyileşmeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada bandajlı birini görmek, görülen kişiyle ilgili olarak açıklanır ve gördüğünüz kişi hakkında üzüntü yaşadığınızı temsil eder. Birinin size bandaj attığını görmek birilerinin sizin üzerinizde kimi duygusal soruna neden olduğunu ifade eder.

“Rüyada Bandaj Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda tanidigim, beyaz bandajla bütün vucudu sarilan bir erkegi gördüm. Tımarhaneye kaldirmislar rüyamda! BU ne demek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir