Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Bandrol Görmek

Rüyada bandrol görmek neye delalet eder?

Rüyamda bebeğim için internetten arkadaşımın tavsiye ettiğini bir bebek bakımı kitabını sipariş ediyorum, kitap kargoyla hemen geliyor, çok seviniyorum ama kargo poşetini açtığımda kitabın bandrolü yırtılmış ve okunmuş olduğunu görünce sinirleniyorum. Kitabı satın aldığım yayınevine telefon açıyorum, dakikalarca sorunu anlatıyorum, sonunda yetkili diye aktardıkları bir kadın telefonda “olmaz efendim, bizden okunmuş, üstelik bandrolü yırtık kitap gönderilmez” deyince sinirim tepeme çıkıyor “bana bak bana, yanına gelirsem senin saçlarını yolarım geri zekalı, ben kitabı on dakika önce aldım ve dakikalarca bunu anlatmaya çalışıyorum, salak şey sen beni nasıl dinliyorsun?, fakat sende suç yok senin gibi bir geri zekalıyı oraya yetkili diye getirenlerde” diyorum.

Konuşmamı dinleyen ve çıldırdığımı gören annem “kızım, sinirlenme bu kadar, bak kitap tertemiz, boş ver okunduysa okunsun” diyor ama ben “bu kitabı gönderecem, yenisini alacağım” diyorum. Sizce bu rüya neye işaret.

Rüyada bandrol görmek yorumu

Gülçin selam, görmüş olduğun rüya büyük ihtimalle yaşadığın ya da duyduğun bir sahtekarlık,  bir kandırma olayının sinirlerini bozduğuna ve bunun rüyana yansımasına benziyor.

Rüyada kitap almak çok makbuldür ve hayırlara işaret eder. Birisi rüyasında kitap aldığını görürse bu o kişinin amaçlarına mutlaka kavuşacağına, arzu ettiği işlere girip hedefine ulaşacağına delalet ederken aynı zamanda kişinin yaşamı boyunca sorun, sıkıntı, mutsuzluk ve huzursuzluktan uzak duracağına rivayet edilir. Bazı rüya yorumcuları ise rüyasında kitap satın alan insanın ileride maddi bakımdan yükseleceğini, yüksek mevkilere ulaşacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine rivayet edip kişinin sayede mutlu bir hayatı olacağını belirtmektedir.

Rüyada bandrol görmek kişinin günlük hayatında ayrıntıya, detaya önem verdiği anlamı simgeler. Bandrol koparmak veya bir bandrolü kopardığını görmek rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda yeni bir işe gireceğini yada dikkatli, özenli çalışması sayesinde mevcut işinde ilerleyeceğine, büyük hedeflerine emin adımlarla ilerleyeceğine, ortaya koyacağı bir büyük başarı ile kazancına kazanç katacağına yorulur. Bandrol yapıştırmak kişini çok arzuladığı bir dileğine kavuşacağına delalettir. Yırtık bandrol görmek, yırtık olmaması gereken bir bandrolün yırtılmış olduğunu görmek rüyayı gören kişinin hayal ettiği bir şeye kavuşamamasının yada yaşanan gecikmenin onu sinirli bir ruh haline sokacağını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir