Rüyada Banka Görmek

Rüyada banka görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir banka şubesine yemek götürdüğümü ve karşılığında tahsilatını banka kapandıktan sonra banka memurlarıyla tartışarak aldığımı görüyorum, aldığım para bir çanta dolusu oluyor çantama sığmıyor. Bu rüya Perşembe sabahı uyandığımda görüldü manasını sizden bekliyorum. İyi çalışmalar.

Rüyada banka görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada banka görmek gerçek hayatınızda büyük bir hata yapmamak şartıyla zenginliğe işaret ederken, özellikle maddi konularda dikkatli karar vermek gerektiğini aksi halde başınızın fena halde ağrıyacağına yorumlanır.

Rüyada banka görmek

Rüyada bankaya para yatırdığını görmek, aslında rüya sahibinin kendini maddi açıdan güvene aldığını ve bu yüzden daha fazla kaygılanmanın yersiz olduğunu anlatır. Bu rüya alternatif olarak yeni bir başlangıcı, bir proje başlangıcını da işaret edebilir. Ancak rüyanızda bankaya para yatıramamak kendinizi maddi anlamda güvende hissetmediğini, finansal sıkıntıları işaret eder. Rüyada bankadan para çekmek maddi açıdan rahatlayacağınız ve iş hayatında başarılı olacağınız anlamına gelir. Bankada çok para görmek, zengin olacağınızın işaretidir.

Rüyada vezne görmek pek iyiye yorulmaz, parasal sıkıntı çekiyorsanız bu sıkıntının bir süre daha deva edeceğini veya bir finansal sıkıntıya gireceğinizi işaret eder. İpuçları bankadan para çekmek, banknot, çok para, döviz, kağıt para, madeni para, metal para. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kağıt para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada şube görmek ne demektir?

Rüyada şube görmek; zengin, canlı, hareketli ise arkadaşlarla zevkli, keyifli anlar geçirmeye işaret eder. Görülen şube boş, hareketsiz, sevimsiz ise üzüntülü haber almaya işarettir. Bir yerin, bir şeyin şubesini görmek banka şubesi, mağaza şubesi, hızlı yemek şubeleri vb. anlamındadır.

“Rüyada Banka Görmek” hakkında 2 yorum

  1. Rüyada bankaya gitmek ve kredi çekmek
    Rüyamda bir bankaya gidiyorum ne diye gittiğimi bilmiyorum, bankodan bir bayan “kredi verelim size” diyor, bende kabul ediyorum, “benim bir kredim daha var” diyorum, “bana para çıkmaz” diyorum bayana, bayanda bakıyor bilgisayarda bana dolar para veriyor masasında, bende alıyorum bana diyor “o kredini 24 aya böldük” diyor, bu rüya ne anlama geliyor yanitlarsaniz sevinirim.

    1. Rüyada bankaya gitmek, gerçek hayatınızda büyük bir hata yapmamak şartıyla zenginliğe işaret ederken, özellikle maddi konularda dikkatli karar vermek gerektiğini aksi halde başınızın fena halde ağrıyacağına yorumlanır.
      Rüyada kredi almak, bu rüya sizin para konuları üzerine yoğunlaştığınızı, parasal gelişmeleri merak ettiğinizi gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir