Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Banka Kartı Görmek

Rüyada banka kartı görmek neye işaret eder?

Iyi gunler. Fransada yasiyorum 22 yasinda bekar bir kizim vede ve suanlik issizim. Rüyamda bir banka gördüm, orada bir bankamatiğe doğru gidiyorum ki para çekebileyim. Ama kendi kartımla değil sevdiğim çocuğun banka kartı ile. O sırada bir yılan bulup elime alıyorum normal uzunluğunda.

Bir zenci arkadasa gosteriyorum ve yilani elimden aliyor. Ben kendine “iste dikkat et basindan tut isirir” diye diyorum ama aynı zamanda yilandan artik korkuyorum ki basta korkmuyordum. Arkadasim bir an yilani yere duruyor o anda erkek kardesim yilanin onunde ona bakiyor ben orda kardesimi alip uzaklastiriyorum.

Daha sonra bir aşcı gibi bir kiz geliyor bana diyor ki “merak etmeyin onu bana verin kesecem”. Yilani ona veriyorum ama o anda yilanin boyu bir insan boyu kadar oluyor. Kadin kesmeden Kocaman bir fırın içine koyuyor firinin kapisini kapatmadan once ağlama sesleri geliyor ama insan aglama sesleri.

Ben o kadina diyorum ki “ya yazik yapmayin cikartalim”, firinin kapisini aciyorum, o yilanin insan gozleri vardi, bana uzuntulu vede utanmis gibi bakiyordu ama ben firinin kapisini yeniden yilanin uzerine kapatip gitim. Bunun anlami nedir sizce?

Rüyada banka kartı görmek neye yorulur?

Rüyanızdaki unsurlar birbirinden çok farklı ve aralarında uyum yok, bu durum, rüyanın yorumlanamayacağını, gerçek hayatta kafanızın çok karışık olduğunu göstermektedir.

Rüyada banka görmek zenginliğe işarettir. Rüyada banka kartı görmek, atm kartı, bankamatik kartı görmek, almak, kullanmak, kaybetmek, bulmak, çaldırmak sizin işiniz, görev ve sorumluluklarınızı ifade eder ve her bir eylem için ayrı ayrı değerlendirilir.

“Rüyada Banka Kartı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada Ziraat Bankası İşareti
Annem, teyzem ve ben gemide uzun yol alıyorduk, gemide t.c ziraat bankası işareti vardı. Bir limana geldik, gemiden tam inerken helikopter gemiye ateş açmaya başladı, kimse ölmedi. Limanda 2 tane büyük tekne vardı, annem ve teyzem teknenin birine bindi, ben başkasına, yolumuz ters düştü ben tekneyi döndürdüm, annem ve teyzemin teknesine yaklaşırken uyandım. lütfen bu rüyayı tabir eder misiniz. Çok teşekkür ediyorum size ve ekibinize. Ben sizi hep takip ediyorum. Ruh halim gayet normal ve yaşım 21. Gerçekten bu rüyamı yorumlarsaniz çok mutlu olurum. Teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.

Bilal merhaba, görmüş olduğun rüya reel hayatında büyük ihtimalle maddi konularda ya da başka bir alanda dikkat etmen gereken önemli bir durum olduğuna işaret ederken, hatalı davranış veya yanlış bir karar vermekten uzak durması gerektiğin anlatmakta bunu yapmadığın takdirde yolunda giden işlerin bozulabileceğini, iş hayatında başarısızlık yaşanabileceğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir