Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada İş Bankasını Görmek

Rüyada İş bankasını görmek neye işaret eder?

Merhaba, ben birkaç gündür eşimle kırgınım, konuşmuyoruz. Bu arada babamın kanser hastası olduğunu öğrendim. Annemi kaybedeli 3 yıl oldu. İki üzüntünün yoğun olduğu o gece gördüğüm rüyamı anlatmak istiyorum.

Deniz kenarında geziyoruz, çok büyük ama çok berrak çok güzel bir deniz. Denizin içinde İş bankasını görüyorum, cam bina, ihtişamlı patikalardan atlayıp içine giriyoruz içinde bir kaç mezar var, anlıyoruz ki burası daha önce yaşam alanı imiş, deniz taşmış bu yapı içinde kalmış, insanlar mahsur kalıp ölmüş ve birbirlerini gömmüşler. Oğlum geliyor, 6 yaşında tam mezara basacak “basma mezar var saygılı ol”diyorum. Bebek var kucağımda kimin bilmiyorum “ne yapayım” diyor, bir şeyler söylüyorum tekrar ediyor. Bir anda kendimi evimdeki yatağımda buluyorum, babam yanımda uyuyor. Bu rüya ne demektir? açıklarsanız çok memnun olurum, şimdiden teşekkürler.

Rüyada İş bankasını görmek tabiri

Merhaba, rüyanız çok değerli olduğu için yorumlar alanında alıp, yeni bir yazı olarak yayınladım. Lütfen böyle kıymetli rüyaları rüya gönder sayfasında anlatıldığı şekilde gönderin. Yorumlar alanına sadece yorum, görüş ve düşüncelerinizi yazınız.

Rüyada deniz kenarı görmek, sizin iki ayrı yönünüzü veya özelliğinizi ifade eder. KUM sizin mantıksal dünyanızı, aklı başında olmanızı, düşünce dünyanızı yani manevi ve ruhsal durumuzu temsil ederken SU ise sizin mantık dışı, akılla ilgili olmayan, sizin duygusal, kararsız, değişken, sabit olmayan, oynak ve bir dalda durmayan yani dengesiz kişilik yönünüzü ifade eder.  Rüyada deniz kenarında yürüdüğünü görmek ise içinde bulunduğunuz bir iç hesaplaşmanın sonucunu almak istediğini ve bunun çözüleceğini gösterir.

Rüyanızın ana teması denizin içinde İş Bankasını daha doğrusu bankanın cam binasını görmüş olmanızdır. İş Bankası güven, istikrar ve gücün simgesidir. Deniz bilinç altının güçlü sinyallerini temsil eder. Denizin içinde İş bankası görmeniz ise bilinç altınızdaki güçlü güven, istikrar ve güç konularındaki düşüncelerinizi gösterir. Ancak bunların anlamı rüyanın devamında çözülecektir, yani bunlara gereksinim mı duyuyorsunuz yoksa sahip misiniz?

Binanın içinde mezar görmeniz sizin iç dünyanız, manevi hayatınız hakkında bilgi vermekte ve  işlediğiniz günah ya da yaptığınız hatalar yüzünden vicdan muhasebesi içinde olduğunuzu gösterir. Denizin taşması, insanların ölmüş olması aslında sizin yaşadığınız sıkıntılar, atlattığınız sorunlar ve bunların yüzünde biten kimi şeyleri simgelemektedir.  Biten şeyler güven, istikrar ya da güç hakkında kimi kayıplar veya bir takım duygu ve düşüncelerinizin sona erip yerine yenilerinin gelmesini işaret etmektedir.

Ancak rüyanın devamında oğlunu görmek, kucağında bebek, evinde olduğunu ve babanızı görmek yukarıda anlatılanların son bulduğunu, yeni bir yaşam evresine girdiğini, bu dönemde kimi yeni başlangıçlar yaparak aradığınız huzur ve mutluluğu yeniden bulacağınızı işaret etmektedir.

“Rüyada İş Bankasını Görmek” için bir yanıt

Merhabalar, Rüyamda Ziraat Bankası İstanbul Beyazıt Şubesini gördüm. Çok ihtişamlıydı. Normalde olduğundan çok farklıydı.
Sevgilimle bankanın karşı caddesinde bankaya doğru bakıyorduk. Sevgilim diyorum ama normalde tanımadığım biri. ama rüyamda güya sevgilim İmiş ve bankada çalışan biriymiş. Bu arada erkek arkadaşımdan yeni ayrıldım, bilinç altı bir rüya mı bilemedim. Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir