Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Bankaya Gittiğini Görmek

Rüyada bankaya gitmek neye işaret eder?

Rüyada bankaya gittiğini görmekHayırlı sabahlar. Rüyamda annemle bankaya gidiyoruz. Benim paramla hesap açmak için. Sonra annem orta büyüklükte bir kavanoz çıkarıyor, içinde altın var. Banka memurunun önüne döküyor. Banka memuru bir ara kalkıyor, bir müddet altınlar masanın üstünde duruyor. Biraz tedirgin oluyorum masanın üstünden biri alır diye ama kimse almıyor. Gönderen Merve.

Rüyada bankaya gittiğini görmek yorumu

Merve merhaba. Gördüğün rüyanın hayırlı mesajlar verdiğini söyleyebilirim ve üç ana unsuru bulunmaktadır: banka, para, altın.

Rüyada banka görmek zenginliğe işarettir. Banka hesabı görmek gerçek yaşamınızda maddi konularda çözmeniz gereken, kafanızı meşgul eden bir durum olduğunu simgeler. Bankaya gitmek rüya sahibinin maddi sıkıntılarının yakın bir zamanda son bulacağına delalet eder.

Rüyada altın görmek birkaç şekilde yorumlanır. Rüyasında Altın görmek ümit, iyi sıhhat demektir ya da Rüyalarda altın ile ilgili herhangi bir şey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir.

Bana göre rüyanız, şu anda kimi maddi sorunlar olduğunu ancak bunları çözeceğinizi ve önünüzde maddi ve manevi yönden zenginliklerle dolu, sıhhatli bir ömür olduğunu müjdelemektedir. Rüyanın unsurları: banka, hesap açtırmak, kavanoz, altın, banka memuru.

“Rüyada Bankaya Gittiğini Görmek” için 3 yanıt

Hayırlı sabahlar.Rüyamda banka ya gitmiştim ama iş başvurusu yapmak içindi oradaki memurlar eleman arıyormusunuz diye sordum onlarda yok dedi ne anlama geliyor olabilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir