Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Banknot Görmek

Rüyada banknot görmek neye delalet eder?

Rüyada banknot görmekMerhaba. Rüyamı anlatmadan önce sitenizin çok yararlı bir hizmet verdiğini içtenlikle söylemek istiyorum. Ben rüyamda Başkan Obama’yı görüyorum ve onun odasında bulunuyorum. Neden orada olduğumu bilmiyorum fakat Obama ile yakınız. Asıl garip olan taraf ben başkanın cüzdanını görüyorum ve içinde 100 dolarlık banknot olarak yaklaşık 50 60 tane kağıt paralar var. İçinden gizlice 3 5 tanesini alıyorum, yani hırsızlık yaparak paraları alıyorum.

Sanki uyanıyorum diyorum ki “aa rüyaymış, falan” sonra arka cebime bir bakıyorum aldığım 3 5 tane 100 banknot cebimde, bu sefer “rüya değilmiş, paralar benim oldu” derken bu sefer gerçekten uyanıyorum ve birazcık rüyanın etkisiyle. Umarım karışık anlatmamışımdır, aklımda kaldığınca paylaştım, yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Rüyada banknot görmek yorumu

Fikret merhaba, sitemiz hakkındaki düşünceleriniz için teşekkür ediyorum. Rüyanızın iki ana unsuru var; birincisi başkan Obama’yı görmek diğer ise banknot görmek ve çalmak.

Rüyanızda Başkan Obama’yı görmüş olmanız gerçek yaşamınızda hiç beklemediğiniz kadar bazı güzel gelişmeler sonucu özlediğiniz imkanlara kavuşacağınıza, daha fazla saygınlık kazanacağınıza delalet etmektedir.

Rüyada banknot görmek şu anda bazı maddi sıkıntılar çektiğinizi ve bazı küçük sıkıntılar çekmeye devam edeceğinizi ancak daha sonra feraha erip rahatlayacağına işarettir. Rüya banknot para çalmak bir uyarıdır ve tehlikede olduğunu gösterir ve gerçek hayatınızda amaca ulaşmak için tehlikeli yol veya metot denediğini, riskli işlere girdiğinizi ifade eder. Bu konuda çok detaylı bilgi için lütfen rüyada kağıt para görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Banknot Görmek” için 2 yanıt

Çok eskiden saklamış olduğum 500 eski Türk Lirası tek banknot olarak buldum neye yorumlanır? 49, Erkek, evli, işçi.

Kaptan merhaba, bu rüya iki açıdan incelenebilir.
1. Tedavülden kalkmış para olarak düşünülürse bunun manası; eski duygular ve anıları temsil eder. Geçmişte kalan ve çoğunu unutmuş olduğun şeyleri hatırlamayı ve onlara olan özlemi temsil eder.
2. Kendisinin sakladığı ancak unuttuğu parayı bulmak olarak kabul edilirse bu; kişinin şansının iyi olacağına ve zengin olunacağına işaret olmakla birlikte aklını kullanıp bu parayı iyi değerlendirmek gerektiğini hatırlatır, aksi halde bulduğunuz gibi kolayca kaybedebilirsiniz anlamı taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir