Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Banyo Görmek

Rüyada banyo görmek ne demektir?

Rüyamda evimizde banyoda ailemle duruyorduk, sonra babam aşağıya indi ve yukarı aile düşmanımız geldi. Ablam, annem ve ben bu kişinin üzerine çeşmeden kaplara su doldurup üzerine su atıyorduk. Rüyamda gördüğüm evimiz bizim değildi fakat rüyada bizimdi 2 katlı bir evdi, bunun manası nedir?

Rüyada banyo görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada banyo görmek rahatlama ifade eder. Üzerinizdeki kimi yüklerin sizi yorduğunun işaretidir. Rüyada banyo yapmak, banyo yaptığını görmek gerçek hayatınızda sizi yoran, size sıkıntı veren kimi yüklerden kurtulmak üzere olduğunuzu ve bunun mutluluğunu yaşadığınızı simgeler. Rüyada banyo yapan birini görmek ya da birinin banyo yaptığını görmeniz banyo yaptığını gördüğünüz kişiyle olan yakınlığınız, ilişkinizle değerlendirilir ve o kişinin hakkınızdaki olumsuz düşüncelerden uzaklaşmak, hakkınızda iyi şeyler düşünmek istediğini gösterir.

Çok büyük ve temiz banyo içinizdeki ilgi çekme, beğenilme arzularınızı simgeler. Banyoya girdiğini görmek üzerinizdeki sorumlulukların bir kısmından kurtulma isteğinizi ifade eder. Banyoda oturarak yıkanmak bastırılmış, gizli duygularınızı ifade eder. Rüyada banyo temizlemek, banyoyu temizlediğini görmek yaşadığınız hayal kırıklıklarını, üzüntülerinizi işaret eder. Soğuk banyoda yıkanmak, yıkandığını görmek yaşadığınız ve yaşamakta olduğunuz zorlukları ifade eder. Eski, kirli banyo görmek, orada banyo yapmak eski duyguları yaşamaya devam ettiğinizi, onların etkisinden kurtulamadığını işaret eder.

Banyodan çıkmak, banyodan çıktığını görmek başkalarına hükmetmekten hoşlanan bir yapıda olduğunuzu ifade eder. Banyoda uyumak, banyoda uyuduğunu görmek karşı cins ile iletişim sorunları yaşadığınızı simgeler. Karanlık banyoda yıkanmak, rahatlamak istediğinizi fakat kimi engeller yüzünden bunu başaramadığınızı ifade eder. Banyoda elde çamaşır yıkamak üzüntü ve kederden kurtulmak anlamı taşır. Banyo suyunun kan olduğunu görmek içinizdeki sıkıntılardan kurtulmayı müjdeler.

Banyoda terlemek, terlediğini görmek yakın bir zamanda feraha kavuşacağınızı simgeler. Bir yerde gizli banyo olduğunu görmek kimi gizli bilgilere ulaşacağınızı ve çok şaşıracağınızı işaret eder. Erkeklerle kadınları banyoda bir arada görmek dedikodu, can sıkıcı laflar duyacağınıza işaret eder. Hasta birinin banyoya girip ılık su ile yıkandığını görmesi şifaya kavuşacağını müjdeler. Ilık banyoda oturmak yorgunluğunuzu, dinlenme ihtiyacınızı simgeler. Banyoya işemek, banyo yaparken işediğini görmek üzerinizdeki yüklerden kurtulduğunuz için büyük bir sevinç yaşadığınızı simgeler. Ölmüş birini banyoda görmek, ölünün banyodan çıktığını görmek çok sevinçli, sevindirici bir haber almaya işarettir.

“Rüyada Banyo Görmek” için 7 yanıt

Rüyamda birisine telefon açıyorum “annem eski sevgilimle konuşmak istiyor” deyip kapatıyorum. Banyoya giriyorum çıkıyorum, annem geldi “gitti” diyor, “konuştuk biz” diyor. anlam veremedim, şimdiden teşekkürler. 19 yaşında bekar bayanım.

Haklısınız, gerçekten anlam vermek çok zor, çünkü rüyadaki unsurlar birbiriyle alakasız, bu durum gerçek hayatta kafanızı fazlasıyla yoran, zihninizi meşgul eden bir şey olduğunu gösterir.

Bakın ben rüyamda banyoya girip soğuk suda yıkandığımı ve işediği mi gördüm bu ne demek oluyor

Name: mran15
Cinsiyetiniz: erkek
Yaşınız: 16
Medeni durumunuz: bekar
Şu anki ruh haliniz: korkulu
Subject: banyoya işemek
Anahtar kelimeler: banyo,işemek

Rüyanızın ana temaları soğuk suyla yıkanmak ve banyoda işemek olup, bunların açıklaması sayfada bulunmaktadır.

Rüyada ölen babaannenin banyo yaptığını görmek
Rüyamda ölmüş babaannemin banyo yaptığını görüyorum, bana “ölürken temiz olayım diye yıkanıyorum” diyordu. Yorumu nedir acaba? merak ediyorum.

Avni merhaba, rüyanız bir sıkıntıdan kurtulmak için yengenizin yardımına ihtiyaç duyduğunuzu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir