Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Banyoda Beklemek

Rüyada banyoda beklediğini görmek neye delalet eder?

İlk önce böyle bir site açıp Müslüman kardeşlerinize yarar sağladığınız için teşekkürlerimi borç bilirim. Ben 18 yaşındayım bir erkeğim, Rüyamda kendimi banyoda gördüm ama üstüm giyinikti ve altım çıplaktı sadece öyle durdum bekliyordum. Rüyamın anlamını merak ediyorum. Allah’a Emanet Olun.

Rüyada banyoda beklemek neye yorulur?

Rüyanız arınma, temizlenme, rahatlama, üzerinizdeki negatif enerji – olumsuz düşünceleri atma isteğinizi ifade etmektedir. Bunları yapmak istiyorsunuz fakat bir şey engel oluyor ve bunu başaramıyorsunuz. Rüyada banyo görmek rahatlama ifade eder. Üzerinizdeki kimi yüklerin sizi yorduğunun işaretidir. İradenizi kullanarak bunları başarabilirsiniz, çünkü istiyorsunuz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada banyo görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Banyoda Beklemek” için 2 yanıt

Rüyada büyük banyo görmek
Kimden: fruko35
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 34
Medeni Durumunuz: Evli
İleti:
Rüyamda bilmediğim bir bayanın evindeyim. Bana evinin banyosunu gösteriyor. Oda gibi çok geniş, her taraf fayans.
En önemlisi içi askılarıyla asılmış kıyafetler dolu. Banyo dört duvarsa iki duvarı askıyla asılmıs kıyafetler dolu. ben de ”Bunlar böyle açıkta durmaz, dolap içinde olması gerekiyor” diyorum. Ayrıca ”Şimdiye kadar gördüğüm en büyük banyo. oda kadar büyük” diyorum.

Rüyada banyo görmek, rahatlama ifade eder. Üzerinizdeki bazı yüklerin sizi yorduğunun işaretidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir