Rüyada Banyoda Beklemek

Rüyada banyoda beklediğini görmek neye delalet eder?

İlk önce böyle bir site açıp Müslüman kardeşlerinize yarar sağladığınız için teşekkürlerimi borç bilirim. Ben 18 yaşındayım bir erkeğim, Rüyamda kendimi banyoda gördüm ama üstüm giyinikti ve altım çıplaktı sadece öyle durdum bekliyordum. Rüyamın anlamını merak ediyorum. Allah’a Emanet Olun.

Rüyada banyoda beklemek neye yorulur?

Rüyanız arınma, temizlenme, rahatlama, üzerinizdeki negatif enerji – olumsuz düşünceleri atma isteğinizi ifade etmektedir. Bunları yapmak istiyorsunuz fakat bir şey engel oluyor ve bunu başaramıyorsunuz. Rüyada banyo görmek rahatlama ifade eder. Üzerinizdeki kimi yüklerin sizi yorduğunun işaretidir. İradenizi kullanarak bunları başarabilirsiniz, çünkü istiyorsunuz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada banyo görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

 1. fruko35 dedi ki:

  Rüyada büyük banyo görmek
  Kimden: fruko35
  Cinsiyetiniz: Kadın
  Yaşınız: 34
  Medeni Durumunuz: Evli
  İleti:
  Rüyamda bilmediğim bir bayanın evindeyim. Bana evinin banyosunu gösteriyor. Oda gibi çok geniş, her taraf fayans.
  En önemlisi içi askılarıyla asılmış kıyafetler dolu. Banyo dört duvarsa iki duvarı askıyla asılmıs kıyafetler dolu. ben de ”Bunlar böyle açıkta durmaz, dolap içinde olması gerekiyor” diyorum. Ayrıca ”Şimdiye kadar gördüğüm en büyük banyo. oda kadar büyük” diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*