Rüyada Banyonun Taştığını Görmek

Rüyada banyonun taşması neye çıkar?

9 Ağustos’ta parça parça iki rüya gördüm. İlk başta güzel bir banyodaydım. Küvette berrak bir su akıyordu çeşmeden. her şey harika derken bir andan küvet suyla doldu ve taşmaya başladı. Ben ne yapsam diye düşünürken bir anda suların odada ayak bileğime geldiğini anladım. korkup kapıyı açmaya çalıştım ama kapı kilitliydi. orada uyandım.

Sonra tekrar uyudum ve şu rüyayı gördüm; ailem ve ben toprak düz hiç ağaç olmayan bir arazide duruyorduk, yalnız onlar ayrı yerde ben ayrı yerde duruyorduk. yani arada mesafe vardı biraz, derken yer birden renk değiştirdi, griye döndü. Yer sallanmaya başladı. toprak çatlaklar oluşuyordu. “eyvah hepimiz öleceğiz” diye düşünürken meğer bir zamandaymışız bir saat sisteminin bütünüymüşüz. uzaktan bizi görüyordum ve bulunduğumuz arazi bir bir saate dönüşmüştü. Sonra kendi kendime şöyle dediğimi hatırlıyorum; “benim felaketim diye sandığım şey meğer harika bir şeyin başlangıcıymış”

12 Ağustos’ta rüyamda bir evdeydik, eski arkadaşlarımda vardı, derken bir anda ölüler dirilip zombi olmaya başladı. biz zombileri elimize birer demir sopa alıp yok etmeye başladık. herkesi öyle koruduk. Bizim çevremizden kimseye bir şey olmadı. Ama zombiler hala saldırıyordu. Bu zombiyle ilgili gördüğüm 3. rüya. aynı şeyler oluyor hep zombiler saldırıyor. ben koruyorum yakınımdakileri bir şey yapamıyorlar, ben yapamadan yok ediyorum ama hala saldırmaya devam ediyorlar. Bu üç rüyada koruduğum kişiler ve mekan değişti ama olay hiç değişmedi. Hala zombiler saldırmaya devam ediyordu. Bu rüyaları yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada banyonun taştığını görmek yorumu

Rüyada banyo yapmak ya da banyo yaptığını görmek gerçek hayatınızda sizi yoran, size sıkıntı veren kimi yüklerden kurtulmak üzere olduğunuzu ve bunun mutluluğunu yaşadığınızı simgelerken suyun taşması, banyonun yarım kalması mutluluğa kavuşmak kimi küçük engelleri aşmanız gerektiğini göstermektedir.

Yerin sallanmaya başladığı bölüm hayatınızda bir değişim dönemi yaşadığınızı, bu dönemde kimi şeylerin hayatınızı sarstığını, ancak değişimi tamamladığınızda çok güzel şeyler olacağını işaret etmektedir.

12 Ağustos:
Rüyada zombi saldırısı görmek, Zombiler tarafından saldırıya ugradığını görmek, Kontrolünüz dışındaki güçler tarafından bunalmış olduğunuza işarettir. Aynı zamanda, Hayatınızda büyük stres altında çaresiz ve etkisiz halde olma korkularınızı temsil eder.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir