Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bar Görmek

Rüyada bar görmek neye işaret eder?

Rüyamda kendimi bir bar ortamında görüyorum. Aynı masada olduğum bir kaç insan var ama tanımıyorum. Yanımda duran erkeksi kadın anladığım kadarıyla oldukça popüler biri. Bir süre sonra başka masadan birinin doğumgünü olduğunu görüyorum. Bir kutlama var anlaşılan. Sonra bir kadın masama geliyor ve saçma bir dans yapıyoruz. Kendimi asansörde buluyorum. Yanımda iki ya da üç tanıdık var ama kim olduklarını çıkaramıyor ya da anımsamıyorum şu an. Alelacele yanlarında kıyafetimi değiştiriyorum. Ayakkabımı neden çıkarıyorum diyerek bir taraftan geri giymeye çalışıyorum.

Yoldayım sanırım. Bir filmin içindeyim şu an sanki. Hatta city of angels (melekler şehri) filminden bir sahne diyorum ama o filmde böyle bir sahne olmadığını biliyorum. Sahne bir deniz ya da nehrin içinde geçiyor. Kadın oyuncu Meg Ryan suyun içerisinde akıntıyla sürükleniyor. Açık mavi suyun altında sürüklenirken, bir battaniyeye tutunuyor. suyun altından bir şeyler alıp ağzına atıyor. Her şey normalmiş gibi hareket ediyor. O an suyun altında ona bakarken açık mavi suyun dalgalarının arasından yukarısını gökyüzüne bakıyorum. Gökte gene aynı kadın oyuncunun süzülerek uçtuğunu görüyorum. suyun içinde sürüklenen ve üzerinde gökte süzülün oyuncuya bakıyorum tek tek.
Bu film böyle miydi falan diye düşünürken devasa ekranın çok gerçekçi olduğunu sanki oradaymış gibi hissettirir mi anımsıyorum.

Yolda yürüyorum. Bir kaç serserinin sarışın 20 küsürlü yaşlarda genç bir adama sataşmak üzere olduğunu görüyorum. Bir şeyler söyleyip çocukla yürümeye başlıyorum. Serseriler bize ters ters bakıp öfkeli bir şekilde kendi aralarında konuşuyorlar. Biz yürürken çocuk bana teşekkür edip böyle bir şeyi kimsenin yapmayacağını neden yardım ettiğimi soruyor. Bir sebebinin olmadığını falan söylüyorum ona bakarak. Beni durduruyor dikkat diyerek. Ona bakarak konuştuğum için yolun ortasındaki iri gövdeli ağaca kafamı vurmak üzereyken uyarıyor. Bakıp kafamı eğip geçiyorum. Tam bende ona teşekkür etmek için döndüğümde dudaklarıma küçük bir öpücük kondurup, mutlaka görüşelim diyerek uzaklaşıyor.

Kendimi bu defada anma ya da tören gibinize yerde buluyorum. Üç beş müzisyenin elinde şu ana kadar görmediğim müzik aletleri görüyorum ellerinde. Garip enstrümanları tutanlardan birisi sanki elindeki enstrümanın nasıl işe yaradığını, çalıştığını bana göstermek istercesine küçük hareketlerde bulunuyor. Hiç bir müzik sesi hatırlamıyorum rüyamda. Yanlarından geçerken nasıl alet bunlar yeni mi icat etmişler diye düşünüyorum. Az ilerde en küçük teyzemin elinde kurabiye tepkisiyle beklediğini görüyorum. 15 adet var yok. Bir tanesini alıp ağzıma atıyorum. Tatlı ve sanırım çikolatalı olduğunu hatırlıyorum. Çok güzel bunlar çok lezzetli diyorum. Bir tane daha alıyorum elime üçüncüsünde alırken, dur Milletede kalsın diyor. Birini bırakıyorum. Sedosea, 40, Erkek, Birlikte yaşıyor, Çalışmıyor, Yorgun, yalnız.

Rüyada bar görmek tabiri

Rüyanızda bir çok unsur ve olay geçmekte ancak bunlar arasında uyum yok, daha doğru bir deyimle rüyanın bir odak unsuru yok. Bu durum gerçek hayatınızda bir parçalanma, dağınıklık ya da boşluk içinde olduğunuzun ifadesidir. Dilerseniz unsurların birer birer anlamlarını araştırarak mesajı tespit etmeyi deneyebilirsiniz.

Rüyada bar görmek içinde bulunduğunuz bir durumu ya da bir olayı örtbas etmek istediğinizi, çevrenize karşı olduğundan farklı görünmek arzunuzu simgeler. Rüyada bara gitmek, bara gittiğini görmek, para kazanmak için yasal yollara başvurmanız gerektiğine aksi halde sorun yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada barmen görmek karşılanmamış ihtiyaçları ve duygusal boşluk içinde olduğunuzu ifade eder. Rüyada barmen olmak, barmen olduğunu, barmenlik yaptığını görmek Hayatınızda eksik olan bir duygusal ya da fiziksel bir gereksinimi temsil eder. Bu gereksinim kimi yerine getirilmesi gereken doğal ihtiyaçlar olabilir. Bir erkek rüyasında barmaid görürse, barmaidle karşılaşır veya konuşursa bu o erkeğin küçük zevkler peşinde koşan, saf ve temiz insanları küçümseyen bir yapıda olduğunu ifade eder. Bir kadın rüyasında barmaid olduğunu, barmaidlik yaptığını görürse bu o kişinin geçici zevkler, ilişkiler düşüncesinde olduğunu, erkeklerin ilgisini çekmekten çok hoşlandığını gösterir

“Rüyada Bar Görmek” için 4 yanıt

Merhaba,
Cevabımın ilk satırını dikkatli okumamışsınız. Rüyadaki tüm olayları ayrı ayrı incelemeye kalktığınızda sayfalar dolusu birbiri ile alakasız metinler karşınıza çıkar o rüya yorumu olmaz. Rüyanın mesajı kısa ve net:
Rüyanız reel hayatta bir parçalanma, dağınıklık ya da boşluk içinde olduğunuzu göstermekte belkide bunlara son vermek için bir şeyler yapmanız gerektiğini temsil etmektedir.

Bar gibi bir yerde, bir odada koltukta uzanıyordum, cüzdanım koltuğun üstündeydi fakat param yok sanıyordum, bir polis geldi “kalk” dedi, hesabı ödemeye doğru gittik “bana bira ısmarlayacaksın” dedi, bende “param yok” dedim, cüzdanımı açtı 20 lik ve 10 luk gördüm, bana “hani paran yoktu” diye çıkışmaya başladı. 20, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Drogoel için cevap. Gördüğünüz rüya gerçek yaşamda içinde bulunduğun ortam, arkadaş çevreniz ve davranışlarınız hakkında bazı tehlikeli durumlarla karşı karşıya olduğunu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir