Rüyada Barbekü Görmek

Rüyada barbekü görmek neye delalet eder?

Rüyada barbekü görmekMerhaba, ben ilk bayram gecesi hoşlandığım çocuk için istihare namazı kılıp sonra istihareye yattım. Rüyamda amcamın villasında bir barbekü daveti varmış, davette herkes beyz giymek zorundaymış, ben upuzun bembeyaz bir kıyafet giymişim, amcamın kızları da beyaz elbiseler içinde ve üçümüzü görenler “maşallah, nazar değmesin bu kızlara, melek gibi olmuşlar” diyor. Herkes bahçede sohbet ediyor, herkes çok mutlu. Kısa bir süre sonra sevdiğim çocukta bembeyaz gömlek ve beyaz pantolon, beyaz ayakkabı ile davete geliyor, ben çok şaşırıyor hem seviniyor, hem korkuyorum “annem babam bir şeyler anlar mı” diye. Barbekü başında hem bir şeyler yiyen hem birileriyle sohbet eden amcamın küçük kızının yanına gidip “bu çocuğu kim çağırdı” diye soruyorum.

Amcam kızı “babam çağırdı, birbirinizi sevdiğinizi biliyorlar, bugün burada söz kesilecek, o yüzden bu davet verildi, o yüzden herkesten beyaz giymesi istendi, babam sana büyük bir sürpriz hazırladı” deyince ben rüyada bayılıyorum. Sonrası yok, böyle bir şey olabilir mi yoksa bu bir bilinç altımı? 25, kadın, bekar, mimar.

Rüyada barbekü görmek yorumu

Sude merhaba, böyle bir rüya hem ilahi bir mesaj verebilir hem de beyninin sana bir oyunu olabilir. Sana sürpriz yapılması, senden habersiz söz hazırlığı yapılması gibi olaylar sanki beyninin oluşturduğu bir senaryoya benziyor, sanki kendini iyi hissetmen için olmasını istediğin şeylerin sana gösterilmesine benziyor. Buna karşılık barbekü daveti kurgusu çok güçlü, herkesin beyaz kıyafet giymesi özel bir anlam taşıyabilir ve aydınlığı, hayırlı gelişmeleri işaret edebilir. Buradan mesajı çıkarmak sana kalıyor.

Rüyada barbekü görmek rüyayı gören kişinin sosyal yaşamını etkileyen küçük bir sorunu çözmesi gerektiğini, ondan sonra her şeyin yoluna gireceğini, kişinin dileğinin yerine geleceğini gösterir. anlamına gelir. Rüyada barbekü yapmak kişinin sahip olduğu sosyal iletişim konusunda bazı sorunlarının farkında olduğunu ve bunları çözmek çaba sarf ettiğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir