Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Barbunya Görmek

Rüyada barbunya neye işarettir?

Rüyamda yemekli misafirlerimiz gelecekmiş, mutfakta hummalı bir çalışma var. Annem hamur işi börek ve tatlılar yapıyor, yemek yapmak bana kalmış, Pilav ve etli kuru fasulye yapacakmışım. Kuru fasulyenin için barbunya karıştırıp, ıslatıyorum, annem “ne yaptın sen, kuru fasulye ile barbunya karıştırılmaz, olmaz böyle şey” diye bana kızıyor, bende “neden karışmasın, neden farklı şeyler denemiyoruz” diye cevap veriyorum. unun manası ne olabilir. 23 yaşında, üniversite öğrencisi bekar kızım.

Rüyada barbunya görmek tabiri

Rüyada misafir gelmesi, sizin sosyal yönünüzü ifade eder. Misafir sayısı ne kadar çok ise sosyal yönünüzün o kadar iyi olduğunu, iletişim gücünüzün yüksek olduğunu ifade eder. Rüyada misafir geldiğini görmek aynı zamanda rüya sahibi kişinin afiyet ve keyifte olacağı yeni zamanlarda neşesi kaçıracak yada huzurunu bozacak hiçbir sorun meydana gelmeyeceğini, kasasının her zaman dolu kalacağını ve geçim zorluğu yaşamadan, sıkıntısına düşmeden oldukça rahat ve güzel bir yaşam süreceğine rivayet edilir.

Rüyada barbunya görmek kazancınızda önemli bir iyileşmenin olacağını simgeler. Bu rüya aynı zamanda hayatının maddi yönünde yaşanan bir sıkıntının giderilip, üzüntünün geride kalacağını yada zor durumda kalan bir arkadaşına yardım eli uzatacağına işaret ederken bu sayede sıkıntı ve sorunların üstesinden kolayca gelineceğini, ayrıca hayırlı bir kısmeti çıkıp kısa sürede evlilik konusunda mutluluk verecek, oldukça hayırlı, çok önemli ve güzel adımlar atılacağına delalet eder.

Rüyada barbunya pişirmek evinizde ağız tadı, mutluluk seviyesinde artışı işaret eder. Bu rüya öte yandan müjde anlamı taşır ve rüyayı gören kişinin tüm duyguları ve düşüncelerinde değişiklik yaratacak bir haber alacağına ve bu gelişmenin kişide büyük fark ortaya çıkaracağına delalet eder.

Rüyada barbunya yemek rüyayı gören insanın ailesi, arkadaşları ya da dostları arasından bir kadının elinin değmesi ile gelecek olan bir hayır sayesinde yaşamını düzene sokacağına, hayırlı bir iş ve gelecek sahibi olacağına, hayatta tek başına ayakta duru hale geleceğine tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir