Rüyada Bardak Görmek


Rüyada bardak görmek neye işaret eder?

Rüyada bardak görmekBen rüyamda sevdiğim bir çocuğun içtiği bardak ile su içiyordum ve su çok tatlı geliyordu ama suyu balkona çıkıp içiyordum, balkonda babaannemin balkonu idi. Bunun anlamı nedir?

Rüyada bardak görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada sevdiğini kişiyi görmen senin kendiyle barışık, mutlu olmayı bilen uyumlu bir insan olduğunu gösterirken onu kullandığı bardak ile su içmen kendini anlatmak için çaba sarf ettiğini gösterir.

Rüyada bardak görmek çevre tarafından nasıl algılandığınız hakkında bilgi verir ve çoğu zaman karakterinizden şüphe edenlerin olduğuna işarettir. Dolu bardak görmek, haber demektir. Güzel, sizi çok mutlu edecek haber alacağınıza delildir. Boş bardak görmek kötü bir haber alacağınıza, evliliğinizin istediğiniz gibi gelişmediğine, mutsuzluğa delalet eder,

Rüyada bardak kırılmasıbardak kırmak, bardağın kırıldığını görmek canınızı sıkacak bir gelişmeye ya da bir yakınınızın ölüm haberini alacağınız olarak yorumlanır. Kırık bardak görmek ise bir olay ya da durumun rüya sahibini çok üzdüğünü ya da öfkelendirdiğini ancak bunun etkisinin yakında geçeceğini temsil eder. Rüyada bardak yıkamak veya temizlemek, reel yaşamda hakkınızdaki bir yanlış kanıyı düzeltmek için çaba gösterdiğinizi ve bunu başaracağınızı gösterir.

Rüyada su bardağı görmek reel hayatta bir şeyin ispatlamanız beklendiğini simgeler. Bu genellikle duygusal manada olmaktadır yani iyi olduğunu göstermek, sıhhatli olduğunu kanıtlamak veya mutlu olduğunu ifade etmek gibi. Rüyada çay bardağı görmek gerçek yaşamınızda sevdiklerinize karşı daha fazla manevi fedakarlık göstermeniz gerektiğini ifade eder.

Rüyada bardak, fincan, kadeh, kap, kase, kupa benzeri ürünleri yapan, üreten veya satan, bardakçı birini görmek güzel, sağlıklı, saygılı bir nesil yetiştirdiğinizi simgeler. Rüyada bardak yaptığını, bardak ürettiğini veya bardak sattığını, bardakçı olduğunu görmek ailesine özellikle çocuklarına çok bağlı biri olduğunuza ve çocuklarında size çok bağlı, hayırlı evlatlar olduğuna işaret eder.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada su görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Rüyada Bardak Görmek” hakkında 4 yorum yapılmış
 1. benxsde dedi ki:

  Rüyada cam bardak kırmak
  Rüya görmeden önce kötü bir gün geçirmiştim, rüyamda yanımdaki bir kişiyle beraber sürekli olarak cam bardak kırıyorduk, her yer cam oluyordu.
  18 yaşında bekar bayanım.

  • admin dedi ki:

   Rüyada cam kırmak ile bardak kırmak farklı anlamlar taşımaktadır.
   Rüyada cam kırmak, cam kırdığını görmek hayatında çok önemli bir dönemeçte olduğuna haber verir.
   Rüyada bardak kırılması, bardak kırmak, bardağın kırıldığını görmek, canınızı sıkacak bir gelişmeye ya da bir yakınınızın ölüm haberini alacağınız olarak yorumlanır.

   • takma isim dedi ki:

    Bardak kırılması evet kötü bir anlamı olabilir ama tam olarak bilmiyorum bilen varsa çok güzel olur ben rüyamda bütün bardakları kırmıştım yalnışlıkla

 2. merve dedi ki:

  Ben rüyamda kardeşimin sevdiği çocuğun su istediğini getirmek için mutfağa gittiğimde tüm su bardaklarının yandan yarısının olmadığını ve diğer bardakların da hep kadeh olduğunu gördüm araya araya sonunda bir tane bardak bulup su dolduruyorum ama bardağın ağız kısmı eğri oluyor çaresiz götürüyorum acaba ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*