Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bardak Yıkamak

Rüyada bardak yıkadığını görmek neye delalet eder?

Aslında çok uzun bir rüya gördüm. Hocam benden çay istiyordu ve alt kattaki çay ocağına gidip istediği bardakta çay dolduracaktım fakat istediği bardak kirliydi, bardak yıkıyordum çay doldurmak için çayı doldurup veriyordum. Okulun çay ocağında sıra beklerden ekmek tutuyordum, bir ara küçük bir kızın poşetine koyuyordum o poşeti koymamın sebebi ise ayakkabı bağcığımı bağlamaktı, daha öncede yazdım sitenize yorumlarınızı beğendim.

Diğer sitelerde ayakkabı bağı , ekmek , bardak yıkamak yorumları aynıydı, birde sizin yorumunu merak ettim, ben üniversite sınavı tercihi yapacak öğrenciyim. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada bardak yıkamak yorumu

Değerli okurum. İnternetteki binlerce rüya tabiri sitesi dikkat ederseniz birbirinin aynısı ve bunlar iki grup. Birinci grup binlerce yıl önce yazılmış rüya tabiri kitaplarının içeriği olup bunlar İslami rüya tabirleri diye yutturulmaya çalışılmaktadır ve bol bol cennetten huri, savaştan ganimet, güzel cariye dağıtırlar. İkinci grup bizim ve bizim gibi ciddi çalışan bir kaç sitenin kopyalarıdır. Lütfen site hırsızlığı sayfasını okuyun.

Rüyada okul hocası görmek eğitime açık, sürekli kendini yenileyen, yeni şeyler öğrenmek zevk alan bir yapıda insan olduğunuzu belirtir. Rüyada çay ocağı görmek hayatın dünyevi yönünü simgeler. Ailedeki fertler arasında yaşanan bir tartışma veya münakaşanın ortasında kalmak, hepsinin sıkıntı ve sorunları ile ayrı ayrı uğraşmak işareti olup aynı zamanda sevilen bir kişiyle vedalaşmak, iş yaşamı hakkında alınan bir karar sonucu pişman olmak, sorunlu bir kişiyle ilişki yaşamak ve yaşanılan muhitte ortaya çıkan bir tartışma yüzünden başka bir semte taşınmak şeklinde rivayet edilir. Ocakta çay yaptığını görmek kedere ve hayata dem vurmayı ifade eder. Bu rüya öte yandan iş veya eğitim yaşamı ile ilgili bazı sorunlar yaşarken aile hayatında mutlu olmaya ve bu durumun bir süre bu halde devam edeceğine yorulur.

Rüyada bardak yıkamak reel yaşamda hakkınızdaki bir yanlış kanıyı düzeltmek için çaba gösterdiğinizi ve bunu başaracağınızı gösterir. Rüyada ayakkabı bağı görmek genellikle maddi konularda sınır, sınırlama, sınırlanmak, ucu ucuna geçinmek, rekabet konularında bilgi verir. Rüyada ekmek görmek nimet, fırsat, yaşamın temel ihtiyaçlarını simgeler. Ekmekler aç ve susuzluğun sona ermesi, manevi tatminsizliklerin bitişi, yaşam sevinci sembolüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir