Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada barikat görmek

Rüyada barikat neye delalet eder?

Rüyamda bir parkta dolaşıyordum, ellerinde tasmalı bir köpek gezdiren 14 – 15 yaşlarında iki gencin iki küçük kız çocuğunu sıkıştırdıklarını gördüm ve hemen yanlarına gittim, “ne oluyor burada” dedim, kızlar “abi bu çocuklar bizi rahatsız ediyorlar” dediler. Bende gençlere dönüp “neden bunu yapıyorsunuz, ayıp değil mi” dedim. Gençlerden biri “sana ne, sen buranın koruması mısın” dedi, bende “evet korumasıyım dedim ve bunu söyleyen çocuğa bir tokat patlattım, çocuğun ayakları yerden kesildi, belki 3 belki de 5 metre uzağa düştü. Buna ben bile şaşırmıştım ve içimden “demek ki insan sinirlenince kuvveti artıyor dedim. Diğer çocuk tuttuğu tasmayı çözüp “saldır” diye köpeği üzerime saldı, köpek tam bana saldıracakken ona da bir yumruk vurdum, köpek yere serildi. Köpeği salan çocuk bana küfürler ederek kaçmaya başladı, arkasından koştum ama o çocuk parkın sonundaki yüksek bir barikatı çevik bir hareketle aştı ama ben aşamadım ve onu kaçırdım. Teşekkür ederim. 19, erkek, bekar, öğrenci.

Rüyada barikat görmek yorumu

Rüyada barikat görmekBilal merhaba, gördüğün rüya büyük ihtimalle günlük hayatta yaşadığın ya da şahit olduğun bir olayın yansımasına benziyor çünkü bu tür olaylar o kadar yaygınlaştı ki, adeta sıradanlaştı. Aslında gençlerin köpek gezdirmeleri senin amaçlarına ulaşmak için takip etmen gereken yöntemler hakkında sana yol gösterecek dostların olduğunu, onların görüş ve düşüncelerini almanın yarar sağlayacağını ifade etmektedir. Rüyanın devamında çocuklardan biri dövmen, köpeği yere sermen içindeki gizli gücün farkında olmak gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada barikat görmek engel ifade eder. Yaptığınız işlerde bazı kişilerin ya da durumların sizi engellediği veya engellemeye çalıştığını işaret eder. Barikat aşmak rüyayı gören kişini tüm zorluklarına rağmen karşısındaki engelleri aşacağına delalet eder. Barikata takılmak veya barikatı aşamamak ise tam tersine kişinin bir nedenle karşısındaki zorluk veya engeli aşamadığını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir