Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bariyer Görmek

Rüyada bariyer görmek ne demek?

Rüyamda ölen annem ve ben bir bariyeri geçiyoruz geçtiğimiz yerin dibi deniz, annem geçtikten sonra denize ayağı kayıyor ve denizde kayboluyor, kurtaramıyorum daha sonra bir tuvalete gidiyorum, çok pis ve böcekler var ama bulunduğumuz ülke yabancı bir ülkeymiş.

Rüyada bariyer görmek yorumu

Nalan selam, rüyada ölmüş annenizi görmeniz onu özlediğinizi ve ondan aldığınız değerlerin farkında olmak gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada bariyer görmek duygusal gelişiminizde engeller yaşadığınızı işaret eder. Bariyer otomatik bariyer, otopark bariyeri, araç giriş bariyeri, kumandalı bariyer anlamındadır.

Annenizin deniz düşmesi aslında sizi gerçek hayatta kendinizi çok zorladığına delalet eder. Hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak olan bakış açınızı kaybettiğiniz anlamına gelir. Kendi yargı ve kararlarınıza güveninizin kalmadığını anlatır. Bunun derin manası, dinlenmeli ve hem fiziksel hem ruhsal olarak kendinizi tamamen iyi hissedecek hale gelmelisiniz şeklinde yorumlanır. Tuvalete girmeniz bir rahatlama ifadesidir. Böcekler ise küçük meseleleri fazla abartmamak gerektiğine yorulur.

“Rüyada Bariyer Görmek” için bir yanıt

Mustafa diye bir arkadaşımla motorla bir yere gidiyoruz. Önümüze iki yol çıkıyor biri bariyer ile kapalı, biri açık. Ben açık olan yoldan gidelim diyorum arkadaşım kapalı yoldan gidelim ben geçerim orayı diyor ve motorun önünü kaldırarak geçmeye çalışırken benim elim motorun altında kalıyor elime bakmak için iniyoruz sonra arkadaşım su almak için gidiyor. Sonra bende biraz yürüyorum yürürken paçalarımdan yılanların düştüğünü görüyorum ve bir tane yılanı alıp “Bu Mustafa” deyip onu kutunun içine koyuyorum. Sonra uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir