Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Barut Görmek

Rüyada barut görmek neye işarettir?

Öncelikle ilginiz ve yorumunuz için çok teşekkür ederim. İş durumumu ve evlilik durumumu da belirteyim. 2010 Mayıs’ta askerden döndüm. Kısa süreli (3 ay) iki farklı yerde çalıştım. 2011 Nisan ayından beridir de özel bir firmada çalışıyorum. Yaptığım işi pek sevdiğim söylenemez. Gelişimime pek bir katkısı yok. Birkaç aydır aklımda sürekli iş değiştirmek geçiyor ama bir türlü yoğunlaşıp yeni bir iş arayamadım. Evlilik yapmayı düşünmedim değil fakat ekonomik durumum evlilik için müsait sayılmaz. Kayda değer bir birikimimiz yok henüz. Evlilik niyetiyle görüştüğüm bir öğretmen arkadaşım vardı. Ama sonradan bana vazgeçtiğini, soğuduğunu söyledi. Belki de ekonomik sebeplerden, tam olarak bilemiyorum. Ayrılalı 3 ay oldu. 9 ay kadar görüştük.

Bir de bundan 1 hafta önce gördüğüm bir rüya vardı belki bu rüyayla da ilgisi vardır. Bu rüyamda evimize yakın bir yerde (birkaç yıl önceki halini görüyorum) , bahçe dışında üniversiteden sevdiğim bir arkadaşımla mermiler buluyoruz. Mermiler enine ikiye ayrılmış bir vaziyetteler ve arkalarında siyaha çalan barut var. Mermilerden birinin arkasını, mermi elimde olduğu halde hafifçe duvara vuruyorum. Mermi patlayıp fırlıyor. Sonra başka bir mermi alıp bir taşın üzerine koyuyorum ve yerden aldığım bir başka taşı merminin üzerine fırlatarak patlatmaya çalışıyorum. O esnada silah ve bomba sesleri duymaya başlıyoruz. Etrafa baktığımda bikaç yüz metre ötede, havada yere yakın bir konumda bir savaş uçağı görüyorum. Uçak bir ufo gibi çok kıvrak ama yavaş hareketlerle salınıyor.Sonra bazı binalardan belli belirsiz dumanlar görüyoruz. Arkadaşımla beraber evin bahçe duvarından bahçeye atlıyoruz ve olup biteni seyrediyoruz. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim. İyi günler

Rüyada barut görmek yorumu

Rüyada mermi görmek, iyiye yorulmaz, hayırlı bir rüya değildir, hızlı bir şekilde ortaya çıkacak ve istenmeyen bir duruma veya hemen gelecek kötü bir habere işaret eder.

Rüyada barut görmek hızla, kendiliğinden, aniden olacak şeyleri ve onun etkilerini işaret eder. Rüyada barut patlatmak barut patlattığını görmek kendinden genç biri ile tanışıp, ilişkiye gireceğinizi simgeler. Rüyada elinde barut patladığını görmek yaşadığınız / yaşayacağınız bir ilişki sonrası pişmanlık duyacağınızı simgeler. Rüyada barut dumanı görmek sevdiğiniz, özlediğiniz, belkide eski sevgiliniz olan birinden haber alacağınızı işaret eder. Rüyada barut kokusu duymak yaşadığınız, yaşayacağınız bir ilişkinin insanların diline düşeceğini temsil eder.

Rüyanızda gördüğünüz diğer olaylar, savaş uçağı ve öteki gelişmeler yaşamınızdaki çalkantıların bir süre daha devam edeceğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir