Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Baş Görmek

Rüyada baş görmek neye işaret eder?

Benim 3 aylık bir kızım var. Gecen rüyamda babamın bir elinde kızımın kafasını, diğer elinde gövdesini tuttuğunu görüyordum. Uyandığımda çok korktum ve ertesi gece yine buna benzer bir rüya gördüm. Bu sefer ben uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımın evindeydim ve onun oğlunun başını elimde tutuyordum, çocuk konuşuyordu. lütfen yanıt yazın yorumunuzu bekliyorum. 28 yaşında evli bayanım

Rüyada baş görmek neye yorulur?

Rüyalarınızın ortak özelliliği kesilmiş insan başı görmektir. Birincide kızın başının kesildiği ikincisinde arkadaşının çocuğunun başını kesildiği görmüşsünüz.

Rüyada baş görmek, insan başı zenginliğe ve çevrenin itibarını kazanmaya işaret etmektedir. Rüyada kesilmiş insan başı görmek, kesik baş, bulunduğunuz mevkide yükseleceğinize ve malınızın artacağına delalettir. Rüyada elinde baş görmek, öfkenizi kontrol altına alıp, işlerinizi yoluna koyduğunuz manasını taşır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kafa görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Baş Görmek” için 2 yanıt

Yagmurlu bir havada karlarin uzerinde kesik kadin basi gordum, karlarin uzerinde kan vardi, katili babamdi. 29, Erkek, Evli, Çalışıyor.

Osman selam,
Gördüğün rüya maalesef hiç te iyi mesajlar vermiyor, sıkıntı ve sorunlar olduğunu anlatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir