Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada baş parmak görmek

Rüyada baş parmak neye delalet eder?

Merhabalar size rüyamı anlatmak istiyorum. Rüyamda sağ baş parmağımdan duman çıkmaya başladı ve parmağım içten yanmaya başladı. Parmağım yandıkça oyulmaya başlamıştı, üzerine su döktüm ve durdu, artık bir delik oluşmuştu parmağımda. Daha sonra parmağımdaki delik kapanmaya başladı, derken sol baş parmağımın derisi kalın bir tabaka şeklinde parmağımdan ayrıldı, 3 – 4 parçaya ayrıldı sol baş parmağım.

O parçalar yerlere dağıldı, onları yakalamaya çalışıyordum ama tutamıyordum, bir kısmını kaybettim. Parmağımın kalın bir tabaka derisi yerlerdeydi parça parça, o kadar çaresizdim ki sağ parmağımda bir delik, sol parmağımın derisi yok, incecik kalmış bir parmak çok korkmuştum, ne yapacağımı bilemiyordum, ağlamaya başladım hüngür hüngür ağlarken uyandım. lütfen yardımcı olun bu rüya beni çok etkiledi. Yorumunuzu bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. 23, Kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada baş parmak görmek yorumu

baş parmakRüyada baş parmak görülmesi güç ve yetenek sembolü olup, yaşadığınız bir iç hesaplaşma, kendini suçlama ya da suçluluk duygusundan kısa sürede kurtulacağınızı belirtir.  Rüyada başparmağı olmadığını görmek bu rüya yoksulluk ve yalnızlık gösterir. Anormal büyük başparmak başarı, gelirinde servetinde hızlı bir artış anlamına gelir. Çok uzun başparmak bu sizin tarafınızdan kötülüğe, garip zevklere yasak konulduğunu simgeler.

Burada ilginç olan sağ baş parmağının delinmesi, sol baş parmağın derisini dökülmesi olup bu durum yaşadığın hesaplaşma, suçlama ya da suçluluk duygusunun iki boyutu olduğunu simgelemektedir, yani hem size bağlı olan sebepler hem de sizin dışınızda gelişen şeylerden kaynaklanan etkenlerin olduğunu anlatmaktadır. Fakat ağlamanız bu sıkıntıların sona ereceğini temsil etmektedir çünkü rüyada ağlamak rahatlama işaretidir.

“Rüyada baş parmak görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir