Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Basamak Görmek

Rüyada basamak görmek neye delalet eder?

Rüyada basamak görmekRüyamda en başta bir korku hissettim. Sonra basamaklardan iniyorum, basamak beton. Basamaklardan inerken indiğim yer, arası yer yer geniş olan basamaklar. Yani basamaklar bir biri ile aynı aralıkta değil. Atlıyorum, atlıyorum. Sakinim; belirli bir korku hissetmedim. Aşağı baktığımda bir basamağın arası çok açıktı, normal atlama hızımı kestim, baktım atladım. Balkon derinliği orada oluştu. Öncesinde normal basamaktan basamağa iniyordum.

Balkonda içinde çiçek olan bir saksı vardı. (Çiçeğin ne olduğunu ya da rengini tam hatırlamıyorum. Normal, sağlıklı bir çiçekti. Yeşil dalları vardı. Ve çiçek açmıştı. Rengi için emin olmamak ile birlikte, eflatun ya da kırmızıya yakın ama doygun bir kırmızı değil diyebiliyorum.) Sehpa üzerinde ise çay vardı iki tane. Atlarken sehpayı devirmemeye özen gösterdim.

İsim / Takma isim : Ali
Cinsiyetiniz : ERKEK
Yaşınız : 28
Medeni durumunuz : BEKAR
Şu anki ruh haliniz : Umutlu, Üzgün
Rüyanızın konusu : Rüyamda atlıyorum…
Anahtar kelimeler : Atlamak, Basamak, Saksı, Çay

Rüyada basamak görmek yorumu

Rüyada basamak görmek hedeflerinize ulaşmak için bir süre sabretmeniz gerektiğini, sabırlı olmanızı işaret eder. Rüyada basamaklardan inmek hedefine ulaşmamak korkusu yaşadığınızı, içinizdeki bu korku yüzünden geriye dönem düşüncesi taşımaya başladığınızı temsil eder. Basamak çıkmak hedefinize ulaşmak için daha yapmanız gereken, başarmanız gereken şeyler olduğunu ifade eder.

Rüyada saksı görmek dünyaya geliş ve tüm kadınsı şeyleri simgeler. Sizin eleştiri ya da önerilere açık karakterinizi işaret eder. Alternatif olarak yaratıcı zekanızı temsil eder. İpuçları: adım, aşama, basamak çıkmak, derece, dereke, düzey, evre, gömlek, kademe, kerte, kırat, kıvam, menzile, merhale, paye, perese, radde, rütbe, safha, seviye, sıra, yer.

“Rüyada Basamak Görmek” için bir yanıt

Merhabalar, selam ve sevgi ile.
Geçmişte başınızın etini yemiştim polislik konusunda yok şöyle rüya gördüm yok bunu yorumlar mısınız diye. Sanırım yine başınızın etini yiyeceğim? YGS den güzel bir puan aldım, vermem gereken kiloyu verdim, şu anda tüm şartlarım polisliğe yetiyor. Dün öğlen rüyamda şöyle bir şey gördüm, hayrola

Arkadaşımla stajdan çıkmışız, anneannem ise benim işim konusunda aile dostumuz olan yüksek mevkideki birisiyle görüşmeye gitmiş. Sonucu olumlu olarak geri dönüyormuş. Hava yeni yeni kararıyordu, eve her zaman gittiğim yoldan değil arka sokaktan gidiyordum. Yokuşu tırmanıyorum ama bildiğimiz yokuş değil, resmen dağa tırmanıyordum. Bir yere kadar geldim, ancak gerisini tırmanamadım, nefes nefeseydim. Sağ tarafta merdiven denebilecek basamaklar gördüm, oradan tırmanmaya başladım. Tam zirveye varmama 2-3 adım kalmıştı ki rüya bitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir