Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada başarı görmek

Rüyada başarı neye delalet eder?

Önce Mayıs ayında ayrıldığım eski iş yerindeyim, işimde büyük bir başarı kazanmışım ve bana bir başarımdan ötürü ödül (kıyafet) veriyorlar, herkes beni alkışlıyor, hatta hiç sevmediğim ve beni sevmeyen direktör bile. Sonra yeni iş yerindeyim, annem ölmüş (gerçekte sağ),  haber alıyorum ve üzerimde üniformayla eve gidiyorum, ağlamam lazım diye düşünüyorum ama ağlayamıyorum. Eve girerken kafamdan şapkam düşüyor. Ev çok kalabalık, insanlar bana bakıyor, sanki bir şey yapmamı bekler gibi. Annemi soruyorum “misafir odasına masanın üzerine yatırdık” diyorlar. Misafir odasına gidiyorum. Annem masanın üzerinde kefenlenmiş yatıyor, yanında 1 ölü daha var, onu tanımıyorum. Tanımadığım ölü kıpırdıyor, annem de kıpırdamaya başlıyor, sonra hafifçe yerinden doğruluyor ve benimle konuşmaya başlıyor “ben yemek yapıyordum” diyor, sonra anlattıklarını çok net hatırlamıyorum ancak bir şeylerden sızlanır gibi. Nutkum tutuluyor, cevap veremiyorum hatta kıpırdayamıyorum. Annemin gözünde bir problem var gibi, sanki gözbebeği biraz havada duruyor ve çok açık kahverengi, parlıyor, ağzından da konuşurken kahverengi köpükler çıkıyor, sanki köpükler boğazına takılmış da rahatsız etmiş gibi göğsüne vuruyor. Bir tanıdığımız elinde 2 yoğurt kovası dolusu yemek getiriyor, camdan onu görüyorum.

Rüyada başarı görmek

Neslihan merhaba, rüyada eski iş yerini görmek rüyayı gören kişinin yaşanan bazı şeylerden ders alması ve daha fazla yeni şey öğrenmek için çaba göstermesi gerektiğini ifade eder.

Rüyada başarı görmek memnuniyet simgesidir ve genel olarak rüya sahibinin bir durum veya projenin sonucundan memnun kalacağına alamet eder. Rüyada başarılı olmak, başarılı olduğunu, başarı kazandığını görmek rüyayı gören kişinin çalışma hayatında ilerlemeye, mesleğinde terfi etmesine, yeni başarılara imza atmasına ve kendi gayretlerinde kariyerinde en üst seviyelere ulaşmaya alamet eder. Bu rüya alternatif olarak kişinin çalışkan ve dürüst bir kimse olduğuna da yorulur. Başarılı birini ya da bir kimsenin başarılı olduğunu görmek rüya sahibinin çevresindeki mutlu, sağlığı ve  neşesi yerinde olan kişilerden aldığı pozitif enerji ile kendisininde keyfinin ve huzurunun artacağına işaret eder. Bu rüya bazen de sevdiği ve değer verdiği biri hakkında başarı ve mutluluk dolu güzel bir haber almaya da işaret edebilir.

Rüyada halen çalışmakta olduğu iş yerini görmek rüyayı gören insanın biraz daha aktif olması gerektiğini, amirleri ve arkadaşlarının kendisinden daha başarılı performans beklediklerini temsil eder. Annen hakkındaki ısım için annenin öldüğünü görmek sayfasını okumalısın. Rüyanda annenin öldükten sonra dirildiğini görmüş olman ve aranızdaki konuşmalar ise hayatınızda yeni bir sayfa açacağınızı, bu yeni sayfada özellikle aileniz ile ilişkilerinizi çok güzel bir seviyeye getireceğini, bundan kaynaklanacak huzur ve mutluluğun yaşamınızın tüm alanlarını olumlu etkileyeceğini ve büyük bir mutluluğa kavuşacağınızı ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir