Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Başbakan Görmek

Rüyada başbakan görmek neye işaret eder?

Rüyamda Sayın Başbakanım ile 2 kişilik masada yemek yiyoruz. Gülerek bir şeyler anlatıyor, dinliyorum, içimde söylemek istediğim şeyi söylemiyorum, sonraki konuşmaya saklıyorum. Bu ne demektir

Kimden: endlesh
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:26
Medeni Durumunuz:Bekar

Rüyada başbakan görmek yorumu

Rüyada başbakan görmek güç demektir, kişinin gerçek hayatta birinin vesile olmasıyla ya da güçlü birinden destek alarak amaçlarına ulaşacağı anlamına gelir. Rüyada başbakan ile konuşmak önünüzde hedeflerinize ulaşmanız konusunda önemli fırsatlar çıkacağını ve bunu iyi değerlendirmek gerektiğini simgeler. Rüyada başbakan ile birlikte yürümek veya onun arkasından takip etmek rüyayı gören kişinin onu örnek alıp, onun gibi güçlü ve başarılı olmayı arzu ettiğini simgelerken aynı zamanda onu kendinize örnek alıp, onun çizgisinden gitmenizi de işaret edebilir.

Rüyada başbakan olmak veya başbakan olduğunu görmek güç, kuvvet, statü, prestij konusunda büyük hayallere sahip olduğunuzu simgeler. Rüyada eşinin başbakan olması onun hakkında güzel mesajlar verir ve onun uyanık hayatında ortaya çıkacak bazı hayırlı gelişmeler sonucu güç ve kuvvet kazanıp, mevki sahibi olacağına ve itibarının artacağına delalet eder.

“Rüyada Başbakan Görmek” için 4 yanıt

Ben rüyamda Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’la Başkan Obama’yı telefonla konuşurken gördüm, rüyamda Obama başbakanımıza bir şeyi yapmaması için ısrar ediyordu. Günlerdir bu rüyayı düşünüyorum, lütfen bana bunu açıklar mısınız? şimdiden teşekkürler. 25 yaşında bekar erkeğim.

Umut selam, gördüğün rüya çok önemli bir mesaj da verebilir, günlük hayattaki olayların yansıması da olabilir. Bana göre günlük yaşamdaki gelişmelerin yansımasına benzemektedir.

Kimden: ayşegül
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: huzurlu
Anahtar kelimeler: mutluluk

ruyamda basbakanımızı bır parka gelmıs agac golgesıne cımlerın ustune oturmus gordum. daha sonra yanına gıttım “hoş geldınız” dedım, o anda basbakanın ustu cıplaktı ve omuz ve bel kısmına camur bulasmıstı. oglumdan ıslak mendıl ısteyıp sıldım. daha sonra yatakta gordum basbakanı, yorulmus yatmıs, tek dıkkatımı ceken sey kolundakı kırmızılı kalplı dovme oldu, o arada uyandım

Rüyanızın ana unsuru başbakan görmek olup, Rüyada başbakan görmek güç demektir. İnsanın güçlü birinden destek alarak amaçlarına ulaşacağı anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir