Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Başbakan İle Konuşmak

Rüyada başbakan ile konuşmak neye delalet eder?

Merhaba. Benim kardeşim öğretmen, hiç suçu yokken açığa alındı, sadece sendika üyesi olduğu için. Çok üzülüyorum. Rüyamda başbakan bize gelmişti. Ben de ona kardeşimin açığa alındığını söyledim. “Suçu neydi” dedi. “Sendika” dedim, “suçu yok” dedim. “O zaman ismini yaz” dedi. Gitti. Ben de ismini yazacak kağıt aradım. Bir süre temiz kağıt aradım başta bulamadım bulduğum kağıtların üzeri yazılıdır.

Sonunda bir tane temiz beyaz kağıt buldum ve üzerine kardeşimin bilgilerini yazdım. Dışarı çıktım. Ve dışarıda Başbakanın arabasını gördüm. Beni bekliyorlardı. Rüya bu şekilde lütfen yorumunuzu merak ediyorum.

Rüyada başbakan ile konuştuğunu görmek yorumu

Hakan merhaba, görmüş olduğun rüyanın tüm unsurları hayırlara işaret etmektedir. Rüyada başbakan görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyasında başbakan ile konuştuğunu gören kişinin önüne hedeflerine ulaşması için önemli fırsatlar çıkacağını ve bunu iyi değerlendirmek gerektiğini simgeler.

Sen rüyada ilk başta kardeşinin bilgilerini yazacak boş kağıt bulamıyorsun ancak daha sonra (bir süre sonra) buluyor ve bu temiz kağıda kardeşinin bilgilerini yazarak iletiyorsun ki bu dileğine kavuşmak için bir süre geçmesi gerektiğini anlatmaktadır. Kağıdın beyaz ve temiz olması da bu anlamı güçlendirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir