Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Başbakan İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada Başbakan ile konuşmak ne demektir?

Merhabalar, şu an için devlet görevlilerinden resmi bir beklenti içindeyken böyle bir rüya gördüm. Sizin sağlıklı yorumlarınıza ihtiyacım var. Rüyamda Başbakanımızla birlikte yaklaşık 15-20 dakika boyunca yan yana dolaştık. Başbakanımız olduğunu biliyorum ancak öyle ki sanki beni eskiden beri tanıyormuşcasına bir sıcak tavırla hareket ediyordu, hep yüzünde tebessüm vardı. Öyle ki espriler yapacak kadar yakındık güya.

Sonra, kendi projeleriyle ilgili bir mekanda dolaşıyorduk. O sırada ben başbakanımıza 2 kez “iş” diye duyurdum, lakin duymazlıktan geldi. Sonra ben kendimi harabe bir evde yalnız buldum. Tek bölmeli bir ev, duvarının biri yıkıktı. Sağ tarafta yıkık olan yerde ortalama 15cm lik bir oyuk, boşluk vardı. Orası beni buradan yılan çıkabilir endişesiyle tedirgin etti. Ben orayı nasıl tamir ederim, kış yaklaşıyor tedirginliğiyle düşünürken, Başbakanımız oraya teşrif etti. Oradaki metreyi alarak, yıkık yerlerin tadilat görmesi gereken yerleri ölçmeye başladı, hatta benden metreyi tutmam için yardım istedi. Sonra oradan ayrıldı.

Başbakanımıza yakın olan danışmanı gibi genç bir delikanlı oradaydı ve ben güya daha önce ona bir evrak vermişim ve onu Başbakana vermesini istemişim o da bana verdiğini söyledi, ama ben emin olamadım ve ayrıca bana “hadi yine iyisin, başbakan sana ev alacak”dedi.

Az ilerde karşılaştığım, güya yine başbakanın danışmanı gibi yakınlarında bulunanlardan bir başkasına daha bu evrakı vermişim. Ancak laubali bir tavırla önemsemez bir halde “tamam, verdim” manasında ama olumsuz olduğunu hissettiğim bir harekette bulunuyor. Ben de ona kızıyorum. “senden bir yol olmaz, vermeyeceğini biliyordum zaten” dedim.

Sonra Başbakanımızın o mekandan ayrılacağını bildiğim için ona bu evrakı elden vermek üzere ivedi bir şekilde ulaşmaya çalışıyorum ancak onu makam arabasıyla oradan ayrılırken görüyorum.( rüyada da yetişemedim ) Rüyanın unsurlar: başbakan, yıkık duvar, oyuk, boşluk, metre, danışman, evrak, makam arabası

Rüyada Başbakan ile konuştuğunu görmek yorumu

Merhaba, rüyanız, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz ruh halini çok net bir şekilde özetlemekte ve kimi gelişmeler konusunda ipuçları vermektedir. Rüyada başbakan görmek güç demektir. İnsanın güçlü birinden destek alarak amaçlarına ulaşacağı anlamına gelir. Kendinizi harabe bir evde görmeniz, duvarların yıkık olması, gerçek hayatınızda kendinizi yıkılmış hissettiğinizi, umutlarınızın tükenmiş olduğunu ve kimi iç korkularınızın sizi endişeye sevk ettiğini simgelemekte, destek arayışları içinde olduğunuzu göstermektedir. Rüyanızın en önemli mesajı bu desteği bulacaksınız, bulana kadar kimi geçici hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz ancak vazgeçmeyip, sabırla devam ettiğinizde, neredeyse kaybettiğinizi düşünmeye başladığınız anda, sanki mucize bir gelişme sonucu beklentilerinize kavuşacaksınız.

“Rüyada Başbakan İle Konuştuğunu Görmek” için 2 yanıt

çok teşekkür ediyorum .yine samimi yorumlarinizla içime su serptiniz.her zaman yorumlarinizin doğruluk payina rastliyorum.

Rüyamda başbakanımızı gördüö, başbakanla konuştum daha sonra bana bir zarf verdi bunun anlamı nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir