Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Başbakana Kahve Yapmak

Rüyada başbakana kahve yapmak neye delalet eder?

Rüyamda başbakanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan yanında bakanlarla birlikte evime misafirliğe gelmiş,  bende onlara kahve pişirdim ve ikram ettim, kendimde içtim.Bu arada rüyada evim çok güzel ve tüm eşyalarım yeni ve beyaz idi, ben misafirlerime gülümsüyordum. Konuyla ilgili bana yorumlayabilir misiniz?

Rüyada başbakana kahve yapmak nasıl yorumlanır?

Rüyada başbakana kahve yapmakRüyanız oldukça hayırlı mesajlar vermektedir, çünkü rüyanın tüm unsurları hep pozitif anlam taşımaktadır. Rüyada başbakan görmek güç demektir. İnsanın güçlü birinden destek alarak amaçlarına ulaşacağı anlamına gelir. Rüyada kahve pişirmek, kahve yapmak, kahve pişirdiğini görmek çevrenizle daha fazla sosyal iletişim kurma isteğinizi simgeler. Rüyada kahve içmek, kahve içtiğini görmek ilişkiniz veya sosyal hayatınızla ilgili kararlar almadan önce o konuyla ilgili bilgi sahibi olmanız gerektiğini gösterir. Evinizin yeni olması hayır ve nimete ve bolluğa işaret eder. Beyaz eşyalar aydınlık günlere işarettir.

“Rüyada Başbakana Kahve Yapmak” için 2 yanıt

Paket kahve
Tarihi bir ulucamide namaz kılmak için hazırlanıyordum, içerisi kalabalıktı, pencereden avluya baktım avlu da kalabalıktı. Yaşlı biri bana yer verdi “gel burada kıl” dedi, ben “rahatsız olma kılmayacağım” dedim. Ardından masalar kuruldu tanımadığım biri paket kahveler dağıtmaya başladı, sanki bana vermek istemiyordu ama 2 tane aldım. Sonra eski evimize geri döndüğümüzü gördüm, kilere girdim ve bir kap içerisinde kuru incir, kuru kayısı, kuru patlıcan gördüm, bunları kurcaladım ama yemedim.

Önder merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında dünya işleri ile ahiret yaşamı hazırlığı konularında dengeyi sağlamaya çalıştığını ancak bu dünya işlerinin yaşamında ağır basmasına karşı koyamadığını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir