Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Başbakanı Görmek

Rüyada başbakanı görmek ne demek?

Rüyamda ezan okunuyordu, ezanın okunduğu yere doğru gittim başbakan küçük bir kürsüde konuşma yapmaya başladı. Etrafta 10-15 kişi vardı. Sonra başbakan gitmeye hazırlanıyordu bende hayatımda ilk kez bu kadar yakın duruyordum, onun gitmesini istemedim, yanımda kız kardeşim vardı 8 yaşında.

Birden çukur bir yere atladık, kardeşimin kolu yaralandı. Sonra başbakan bunu fark etti yanına gittik, orada konuştuk biraz, hemşirelere kardeşimin koluna bakmasını söyledi. Sonra ben aniden geriye doğru irkildim rüya orada bitti.

Rüyada başbakanı görmek yorumu

Rüyada ezan okunduğunu görmek saygı, samimiyet ve tevazu anlamına gelir. Daha yüksek bir kaynaktan yardım aradığınızı gösterir. Rüyada başbakanı görmek güç demektir. İnsanın güçlü birinden destek alarak amaçlarına ulaşacağı anlamına gelir. Rüyada başbakanla konuşmak, önünüzde hedeflerinize ulaşmanız konusunda önemli fırsatlar çıkacağını ve bunu iyi değerlendirmek gerektiğini simgeler. Rüyada mitinge katılmak, mitinge gitmek, mitinge katıldığını, mitinge gittiğini görmek hayatında kimi önemli konuları göz ardı etmemeniz gerektiğini, ayrıntıları kaçırmamanızı işaret eder.

“Rüyada Başbakanı Görmek” için 2 yanıt

Ben ruyada Cumhurbaskanimizi gordum… bir adam var idi polisler onu yakalamaq istiyordu amma Cumhurbaskani buna izin vermedi… o adam ise Cumhurbaskanini oldurmek istiyordu ve birden ben hareket etdim ve ruyadan ayildim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir