Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Başı Kapalı Kadın Görmek

Rüyada başı kapalı kadın neye işaret eder?

Rüyamda evime bir başı örtülü kadın gelmiş bana sarılı bir halı veriyor ve “bir süre bu sizde kalsın” diyor. Ben istemeyerek alıyorum yatak odasına götürüyorum, yüklükte bir sürü sarılı halı var, şaşırıyorum “ne çok halı varmış” diye. Kadın kendi halısını da araya sıkıştırıyor. Bu neyi ifade eder? teşekkür ederim. hogsah, 34, Kadın, Evli, Ev hanımı, maddi, olarak çok sıkıntılı

Rüyada sarılı halı görmek tabiri

Rüyanız reel hayatta aileniz ile birlikte kimi şeyler planladığınızı ve planın henüz düşünce ya da başlangıç aşamasında olduğunu göstermekte, mutaassıp bir kadının da desteği ile bu planlarınızı başarıyla tamamlayacağınızı ifade etmektedir. Rüyanın unsurları incelenirse:

Rüyada kapanan kadın görmek, gerçek yaşamınızda çevrenizde muhafazakar görüşlerin ağır basmaya başladığını, günlük hayatta mahalle baskısı denilen durumun sizi etkilemeye başladığını gösterir.

Rüyada halı görmek, yaşamın acı gerçeklerine karşı kendinizi koruma yolunuzu ifade eder. Halı lüksü, konforu ve zenginliği ifade etmektedir.

“Rüyada Başı Kapalı Kadın Görmek” için 3 yanıt

Eşimle normalde şu an 1,5 ay olmak üzere ayrıyız ve dün gece rüyamda evimin kapısı çalındı. Kapıyı açtığımda iki tane kapalı hanım gelmişti ( tanımadığım ama eli yüzleri düzgündü ) fakat hanımlar aracı idi, beni ikna etmeye gelmişlerdi sözde. Yatak odamda mavi uyku seti var dağınıktı, eşim beni oraya götürdü “dağınık” dedim “olsun ben seni biliyorum” dedi “sen ben yokum diye böylesin” dedi ve beni öptü yok dedim ama bende öptüm. yatak odasından çıktık mutfağa doğru gittik kadınlar bir araya gelelim diye ısrar ettiler ve uyandım.

Selam, rüyamda aniden düğün yapmadan tesettürlü bir bayanla evlendim ve bir tehna yerde bana 3 katlı daire verdiler “eviniz burası” dedi kızın babası, yorumlar iseniz sevinirim. 36, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Mesut merhaba, görmüş olduğun rüya iki açıdan incelenebilir.
Birincisi gerçek hayatında olmasını istediğin bir şeyin uykudaki yansıması olabilir ki günümüzde alınteri dökmeden, kısa yoldan para kazanmak, zengin olmak çok popüler bir konudur.
İkincisi hayatında kişisel gelişim işareti olabilir. Hayatında önemli bir kişisel gelişim içinde olduğunu, bunun sonunda hayırlı gelişmelere kavuşacağını temsil edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir