Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Başı Kopmuş Ceset Görmek

Rüyada başı kopmuş ceset görmek neye işaret eder?

Rüyamda sabahleyin işe gitmek için evden çıkıyorum. Her zaman kullandığım yolda ilerlerken bir adam görüyorum 30’lu yaşlarda. Adam “”köpeğim”” diye bağırıyordu. Ben anlam veremedim ve yürümeye devam ettim. Biraz ileride bir arabanın arkasında kalabalık olduğunu gördüm ilerledim ve arabanın ardında başı kopmuş bir ceset vardı, her yer kan içinde ve az önceki adamın köpeği cesedi yiyordu.

Oradan hızlıca uzaklaştım. Giderken 11-12 yaşlarında hepsi kız çocuklar boyunlarına naylon ip bağlamışlar ve benim yanıma geldiklerinde ipi çekip boyunlarını kesiyorlardı. Ben panik halinde ilerlerken karşı komşumuzun kızı bir tarlanın ortasına oturmuş bir şeyle konuşuyor ama etrafta kimse yok. “Tamam keseceğim kafamı bekle biraz” falan tarzında. Ben bağırıyorum “”ablacım yapma”” falan diye bana dönüp gülüyor, “ablacım bir şey yapmayacağım zaten” gibi tekrar o şeyle konuşmaya başlıyor. Ben eve gidiyorum ve rüyamdaki annemle kan dolu bir küvetin içine oturuyoruz. Küçük bir kardeşim varmış her yeri kan içinde gelip yanımıza oturuyor ve “korkmayın bir şey yok “diyor. sonra 3-4 tane kişi geliyor ve her gözüne baktığı insanın kafası kopuyor, bende ailemin gözlerini falan kapatıyorum gözlerine bakmasınlar diye. sonra uyandım. Bunun manası nedir?
B.K, Kadın, Bekar, Öğrenci, merak ediyorum, 18.

Rüyada başı kopmuş ceset görmek nasıl yorumlanır?

Selam, sebebini anlayamıyorum ama bu günlerde senin rüyana benzer şekilde rüyalar sık görülmeye başlandı. Ay ve güneşin durumları bunda etkili olabilir. Senin rüyanda dehşet, şiddet, ölü, kan, kafa kesme gibi unsurlarla dolu. Rüyada kafası kopmuş ceset görmek, kafasını kesen çocuklar, kan dolu küvete girmek, bunlar ileri derecede şiddet içeren unsurlar.

Gördüğün rüya uyanık hayatında adeta seni bir iç kaosa sürükleyen, bir öfke fırtınasına sebep olan bir durum yaşadığını ya da şahit olduğunu ve bu durumun ruh halini alt üst edip, psikolojik dengeni bozduğunu ifade etmektedir. Böyle bir durum varsa bunun daha fazla zarar vermemesi için bir şeyler yapmak gerektiğine yorumlanır.

“Rüyada Başı Kopmuş Ceset Görmek” için bir yanıt

Rüyada parçalanmış ceset görmek
Rüyamda yerde yatan kanlar içinde parçalanmış bir ceset gördüm, bu ne anlama geliyor acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir