Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Başıboş Görmek

Rüyada başıboş köpek neye delalet eder?

Rüyamda gece vakti deniz kenarında tek başıma dolaşıyorum, gökyüzünde ay dolunay halinde ama kocaman bir dolunay, ayın ışıkları denizi parlatıyor. Rüyamda ne mutlu ne de mutsuz, hatırladığım sadece yalnız kalmayı istediğim idi. Sonra arkamda yürüyen birini hissettim aniden döndüm arkama kimse yok, o sırada meğer benim peşimden yürüyen başıboş bir köpek varmış. Ben aniden dönünce o da benden korktu bir kaç adım geriledi, gözleri çok masumdu “korkma gel yanıma” dedim. Bu kahverengi renkli, dişi, uzun kulaklı bir köpekti, sanırım kırma av köpeği idi ve yeni anne olmuştu.

Köpek yanıma geldi, onu uzun uzun sevdim, sonra sahilin sonuna kadar beraber yürüdük, ona hayallerimi, sevinçlerimi ve üzüntülerimi anlattım. Bir insan gibi benimle yürü, beni dinledi. Köpeğe hayran kalmıştım “keşke gerçekten böyle bir köpeğim” olsa dedim ama apartmanda bakamazdım ona. Bu rüyamın manası nedir? Sevgiler. 22 yaşında bekar çalışan bir kızım, sevgilimden yeni ayrıldım.

Rüyada başıboş görmek yorumu

Saadet merhaba, deniz kenarında yürüyüş yapıyor olman senin şu anda bir iç hesaplaşma, bazı şeyler hakkında sorgulama yaptığını ve mantığın ile duygularının hesabını yapıp aralarında denge kurmaya çalıştığını göstermektedir. Gökyüzündeki büyük dolunay ise ruh halindeki büyük değişimlerin ifadesi olup, gerçek hayatında duygusal bakımdan bir takım değişimler yaşayacağını göstermektedir. Yanına gelen köpeği sevmen senin çevrendeki insanlar tarafından çok sevilen birisi olduğunu gösterir.

Rüyada başıboş köpek görmek rüyayı gören kişinin istemediği bazı olaylar yaşadığını ve bu olay sonucu kaybettiği bir şey yüzünde derin bir üzüntü yaşadığını simgeler. Bu rüya kişinin bazı sebepler yüzünden çevresindeki insanlarla bir uyum sorunu yaşadığına da işaret edebilir. Rüyada başıboş birini görmek sizin kontrolünüz dışında bir etkenin sizi olumsuz etkilediğini ifade eder. Rüyada başıboş olmak, başıboş yaşamak, başıboş olduğunu görmek güçlü aile bağları, gelişmiş görev bilinci, sorumluluk, kişisel motivasyon, güzel duygusal ilişkiler, mutlu beraberlikler olmadan devam eden amaçsız bir hayat sürdüğünüzü işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir