Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Basılı Tutmak

Rüyada bir şeyi basılı tuttuğunu görmek ne demek?

Selam ben rüyamda askerle savaşıyordum, ben onlara sıktıkça onlar bana sıkmıyorlardı, en sonunda köşeye sıkıştım mermim bitti ve asker silahını bırakıp gelip benle konuşuyor “gel otur konuşalım” diyor ve o sırada daha önce sivilde gördüğüm asker geldi, kendi memleketim hemşehrim yani, onuda asker olarak gördüm, aynı rüyada ve sonra mermi bulup tekrardan askere sıkıyordum, elimi tetiğe basılı tutuyordum ama kurşun silahın namlusunda kalmıştı. Bu rüyanın manası ne olabilir?

Rüyada basılı tutmak tabiri

Ferhat merhaba. Rüyada asker görmek, zorluklara rağmen başarılı olmak, elindeki işi başarıyla zamanında tamamlamak gerektiği anlamını taşır. Çünkü asker vazife, görev ve bunu yapmayı temsil eder. Buna karşılık senin askerle savaştığını gömüş olman ise iç dünyanda bir huzursuzluk belki de bir kaos yaşadığını ve bu nedenle başarıya giden yolda ilerleyemediğini göstermektedir.

Rüyada bir şeyi basılı tuttuğunu görmek Bu rüya genel anlamda koruma, sorumluluk, elinde tutma veya ele geçirme mesajları verir. Hayatınızda bir şeyi denetim atında tutmak, veya konuyu işleyip sonuca ulaşmak için çalıştığınızı simgeler. Burada basılı tuttuğunuz nesnenin niteliği önemlidir.

Rüyada elini tetiğe basılı tutmak rüya sahibi kişinin iş hayatında veya öğrenim yaşamında yeni ve oldukça hayırlı kısmetler ile karşılaşacağını ve bu kısmeti kaçırmamak için sıkı gayret göstereceğini, kendine gelir getirecek bazı yollar açılacağını ve kazancının artacağını, bu sayede yaşamının kolay, zevkli, eğlenceli, güzel ve kusursuz hale geleceğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir