Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Basımevi Görmek

Rüyada basımevi ne demek?

Rüyamda eski çalıştığım yerde komşumuzla basımevine giriyoruz ve orada tanıdığım bir abiyi arıyorum, odalara bakıyorum ama iki tane yabancı adam namaz kılıyor görüyorum, sonra kendimi başka şehirde görüyorum. Bunun manası ne demektir?

Rüyada basım evi görmek tabiri

Neslihan selam. Rüyada basımevine girmeniz reel yaşamınızda kısa bir mola vererek, beyin ve vücudunu iyice dinlendirip ondan sonra yeni hedeflere doğru adım atacağını gösterirken orada gördüğün namaz kılan yabancı kişiler bütün dertlerinden kurtulup, huzurlu hayata başlamak için yaşamınızın manevi tarafını daha da zenginleştirmek gerektiğine tabir edilir.

Rüyada basımevi görmek geleceğe dair plan, proje, programları simgeler. Rüyada basımevinde olmak, basımevinde olduğunu görmek rakiplerinize karşı dikkatli olmanız, adımlarınızı temkinli atmanız, projenizi çok iyi incelemeniz gerektiğini simgeler. Rüyada basımevinde çalışmak, basımevinde çalıştığını görmek şu anda uğraşmakta olduğunuz proje veya yaptığınız işte çok dikkatli olmanız gerektiğini, işinizde görmediğiniz kimi riskler olduğunu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir