Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Başına Kuş Pislemesi

Rüyada başına kuş pislediğini görmek neye işaret eder?

Rüyamda eteğime ve başıma bir kuş pisliyor ve birde mavi gül bahçesi gördüm. Bu sırada yanımdaki yakın bir arkadaşım bir diğer yakın arkadaşım hakkında kötü şeyler söylüyordu ve ben saçını çekmeye başlıyordum. Canının yandığından eminim fakat o sadece gülümsüyordu hiçbir şey yapmadan. O sırada başka bir bir arkadaşımız bizi etrafa rezil olmamamız için yoldan alıp bir başka yere götürüyordu. Kendimi ifade edişim ise: “yine aynı şeyleri söylerse yine yaparım.

Tüm bunların açıklaması nedir? kaderim , 31, Boşanmış, Ev hanımı, endişeli mutsuz, sanırım biraz karışığım, her duyguyu yaşıyorum düşünce.

Rüyada bir kuşun üzerine pislemesi tabiri

Rüyada kuş pisliği görmek, kuş boku görmek gerçek yaşamınızda yakın bir zamanda hayırlı bir haber alacağınıza delalet eder. Rüyada kuş pislemesi, üzerine bir kuşun pislemesi sizi çok sevindirecek bir kısmetin habercisidir. Rüyanın ikinci bölümü ise iç dünyanızda çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığınızı ifade ederken aynı zamanda bunları çözmek için bir şey yapmadığınızı göstermektedir.

“Rüyada Başına Kuş Pislemesi” için 2 yanıt

Rüyada kuş pisliği görmek
lütfen yorumlayın, rüyamda mutfaktayım, bir tabağın içinde küçük küçük kuş pisliği var, eşim geliyor yanıma, ona bu dışkıları pişireceğimi söylüyorum ama pişirmeden uyanıyorum.Şu anda hamileyim, bu rüya ne anlama geliyor?

Rüyamda kuş kafama pisliyodu. Sonra ben otobüs durağına gidip otobüs bekliyodum. Arkamdaki adam çantamın fermuarını açtı. Ben çantamın açıldığını hissedince arkamı döndüm adama küfürler ettim hırsız dedim ama kimse adama bişey demedi herkes gülüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir