Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Başının Ağrıdığını Görmek

Rüyada baş ağrısı neye delalet eder?

Ben bir rüyamdan bahsetmek istiyorum. Rüyaları biliriz , kendimizi görürüz yani kendimizi izleriz, ben bu rüyada yine kendimi izliyordum. Rüyamda müthiş bir baş ağrısı çekiyordum sonra çayırda koşmaya başladım, sonra önüme mavi renkte insanlar bana yayla ok atacak vaziyette bekliyorlardı, bir den bir şey oldu ve ben rüyamı izlerken izlediğim ekran benim vücuduma yaklaştı ve ona girdi. Artık izlemiyordum bilincim yerindeydi, rüyada olduğumu anlamıştım, kendimi çimdikliyordum.

Sonra bana ok attı birisi, sonra diğer 3 kişi attı, ilk ikisinden kurtuldum ama üçüncüye vuruldum, okun acısı inanılmazdı, sanki gerçek yaşamda imişim gibi, onu çıkarttığımda kanamam başladı ama bütün bunların rüya olduğunu ben bilincime kazandığımda fark ettim. Kendim artık ok yediğimden daha fazla acı çekmem diye düşünüp kendimi olabildiğince çok sert çimdikledim yani beynime uyarı vermeye çalıştım, 1-2 denemeden sonra başarılı oldum ve uyandım. Lütfen bu konu ile ilgili bana yardım edin.

Rüyada başının ağrıdığını görmek yorumu

Hülya selam, rüyada başının ağrıdığını görmek rüyayı gören kişi için bir şeyden büyük pişmanlık duymaya yorumlanır. Bu rüya adımlarını dikkatli atmak, yapacağı atılımın sonuçlarını dikkatle incelemek gerektiğine de işaret edebilir. Rüyada çayır görmek açıklık ve güvenlik simgesidir. Size başkalarının başarılarınızı takdir ettiğini ve buna devam etmeniz gerektiğini ifade ederken çayırda koşmanız ise bir sıkıntıda kurtulmak için adım attığınızı göstermektedir. Çünkü rüyada koştuğunu görmek yaşamakta olduğunuz küçük bir sağlık probleminden kurtulmak ve sağlıklı yaşamak olarak yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda aile yakınları ve akrabaların iyi sağlık haberlerini almaya da delalet edebilir.

Rüyada gördüğünüz mavi insanlar aslında size huzur verecek bazı kişiler olduğunu ve onları arayıp bulmak gerektiğini temsil etmektedir. Rüyada ok görmek aşık olup evlenmeye, önemli bir meseleyi çözüme kavuşturmak için birisinin yanında görev almaya işaret eder. Bir kadının kendine doğru ok atıldığını görmesi, o kadının ok atan kimseyi sevmesine, onun da bu kadına gönül vermesine delalet eder. Rüyada ok atan kişiyi gerçekte tanımıyorsunuz, bu yeni karşılaşacağınız bir erkeği işaret etmektedir. Rüyada çimdik görmek genellikle kıskançlık, haset duyguları hakkında mesajlar verir. Rüyada çimdiklenmek rüyayı gören insanın uyanık hayatında gerçekleşmesini dilediği şeylerin olacağına işaret ederken bunlara kavuşma durumunda kendisine kıskanç gözlerle bakan, kendisine haset besleyen kişilerden uzak durması gerektiğine, elde edeceği mal, mülk, para veya kazancın sadakasını, zekatını vermeyi unutmaması gerektiğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir