Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Basiret Görmek

Rüyada basiret görmek neye delalet eder?

Rüyamda patronum beni yanına çağırıyor, hemen yanına çıkıyorum, bana çok iyi davranıp, hoş geldin diyor. Ben “buyurun efendim” diyorum, patronum elini omzuma atıp bana benim ne kadar çalışkan olduğumu, ne kadar basiret sahibi olduğumu ve basiretli kararlar verdiğimi, bana çok güvendiğini anlatıyor. Onu dinlerken aklımdan bin bir türlü şeyler geçiyor ve mutlaka bunun altında bir şey var diyorum, ya terfi edeceğim maaşıma zam alacağım yada beni işten kovacak diye düşünüyorum. Sonunda patronum bir ortadoğu ülkesinde iş aldığımızı ve beni oranın başına göndermek istediğini söylüyor, şaşırıyorum.

29, erkek, evli, muhasebeci. Gerçekte çalıştığım firmanın orta doğu ile ilişkisi yok, yani böyle bir şey söz konusu değil. Sizce bu neye işaret eder?

Rüyada basiret görmek yorumu

Numan selam, gördüğün rüya iş yaşamında bazı sıkıntılar yaşadığını yada işinle ilgili bazı endişelerin olduğunu ifade etmektedir. Bu konuda patron rüya tabiri ilgini çekebilir.

Rüyada basiret, basiretli olmak, basiretli davranmak kişinin bulunduğu meslekte gelişimine, ilerlemesine veya olumlu değişikliklere delalet eder. Rüyada basireti bağlanmak veya basiretinin bağlandığını görmek rüya sahibinin planlarında, tasarımlarında bazı çatışmalar yaşayacağını ifade ederken aynı zamanda mutsuz beraberliklere de delalet edebilir. Basiret terimi gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği, uzağı görüş, seziş, anlayış, kavrayış, sağgörü, vizyon terimleri de aynı anlamı taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir