Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Basiretsiz Olmak

Rüyada basiretsiz olduğunu görmek ne demek?

2 gün önce bir rüya gördüm, okulda birinin vampir olduğunu fark ettim. Sonra bir sınıfa girdim bir kız gördüm oda vampirdi ama o kadar güzeldi ki rüyamda basiretim bağlandı ve vampir olduğunu bile bile gördüğüm o kıza aşık oldum, 2 gündür tek düşündüğüm şey bu, normal insan gibiydi ama bence de çok saçma ama aşık oldum.

Bana bunu açıklayabilir misiniz? çünkü cidden çok saçma bir durumda kaldım, rüyamdaki vampire aşık oldum, salaklığa bak ama onu aklımdan çıkartamadığım birine o kadar çok benzetiyorum ki, yüzü bakışları birine o kadar çok benziyordu ki, ben çok anlamsız bir durumda kaldım. 17, Erkek, Bekar, Öğrenci, Şaşkın ve sanki çok çok özlemiş gibiyim.

Rüyada basiretsiz olmak tabiri

Faruk merhaba,

Rüyada bir vampire aşık olduğunu görmek reel hayatta gittiğin yolun yanlış olduğunu, böyle gidersen hedeflerine ulaşamayacağını gösterir.

Rüyada basiretinin bağlandığını görmek rüyayı gören insanın işinde veriminin düşmesi sebebiyle kazancında kayıp yaşayacağı günlerin yaklaştığına işaret eder. Rüyada basiretsiz olmak aynı zamanda rüya sahibinin kazancını giderlerini karşılamaması sebebiyle geçim sıkıntısına gireceğini, elindeki bir takım malları elinden çıkarmaya veya kötü günler için sakladığı bazı birikimleri eritmek zorunda kalacağını,  bu kötü gidişe bir son vermek için hemen bir durum değerlendirmesi yapıp nerede hata yaptığını tespit edip ona göre önlem alması gerektiğine rivayet edilir.

Burada ilginç olan sadece rüyada değil gerçek hayatta da basiretsiz davranıyorsunuz ve rüyada gördüğünüz birini bir kaç gün kafaya takıyorsunuz. Lütfen aklınızı başınıza alın.

Basiret nedir : Doğru görüş, uzağı görme yeteneği, seziş, uyanıklık, anlayış, kavrayış, dikkat, sağgörü. Örnek; Basiretli iş adamı, olacakları iyi tahmin edip ona göre tedbiri alan iş adamı için kullanılan yaygın bir terimdir. Basiretsizlik ise bu anlamın tersini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir