Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Başka Bir Erkeğin Kollarında Olduğunu Görmek

Rüyada başka bir erkeğin kollarında olmak neye işaret eder?

İyi geceler. Düzenli, fazlasıyla yoğun ve mutlu bir hayatım var. 1 yıllık düzenli bir ilişkiye sahibim ve erkek arkadaşımı çok seviyorum. Ailesiyle de tanıştım ve ben okulu bitirdiğimde evlenmeyi düşünüyoruz. Dün ise beni ürküten bir rüya gördüm. İlişkimin başlamasından çok daha önce gördüğüm, çok yakışıklı bulduğum ama bire bir hiç tanışmadığım kişiyi rüyamda gördüm. Erkek arkadaşım onu bizzat tanıyor. Rüyada da zaten tanıştırılmamız böyle başlıyor, “Sen onun sevgilisi miydin” diyor, ardından çok güzel bir muhabbete başlıyoruz ve aramızda bir etkileşim oluyor. En son hatırladığım yemyeşil çimenlik bir alanda kollarının altında döndürdüğü.

Şu an düşünüyorum, uzun zamandır rüyamdaki gibi bir kahkaha atmadım. Çok eğleniyordum ve çok sevinçliydim. Uyandıktan sonra bu duruma bir anlam veremedim. Daha önce de eski erkek arkadaşımı görmüştüm, oysa mevcut sevgimin çok büyük olduğuna inanıyorum. Yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler. 23 yaşında bekar öğrenci bayanım, ruh halim yorgun

Rüyada başka bir erkeğin kollarında olduğunu görmek tabiri

Sevgili okurum,

Gördüğün rüya hakkında paniğe kapılmana gerek yok, rüya analizlerinde buna senaryo pozitif adı verilmektedir. Bu tür rüyalar beyin tarafından kişinin kendini iyi hissetmesi için üretilmiş senaryolardır ve bu rüyalar sandığınızdan çok daha fazla kişi tarafından görülmekte fakat bu kişiler bunları kimseye anlatmamaktadır ( doğal olarak ).

Konunun biraz daha derin çözümlemesi ise bu rüyalar iki önemli durumda sık görülmektedir.

Birincisi; eşi, sevgilisi veya partneri tarafından beklediği ilgiyi göremeyen kişiler görmekte
İkincisi; kişi ruhen yorgun, bir sorun ya da durum karşısında kendini yorgun, bitkin hissettiği durumlar.

Ben sizin durumunuzun ikinci seçenek olduğunu düşünüyorum ve yoğunluğunuzu makul seviyeye indirip, uykunuzu ve stresinizi düzene soktuğunuzda her şeyin normale döneceğine inanıyorum. Başarılar dilerim.

“Rüyada Başka Bir Erkeğin Kollarında Olduğunu Görmek” için 3 yanıt

Sevgiliyi başkalarıyla sarmaş dolaş görmek
Merhaba yaşım 24, Erkek kuaförüyüm, Bekarım fakat evlilik yolunda ilerlediğim bir ilişkim var. Gündüz (10 ile 11 arası gördüm) ben rüyamda kız arkadaşımın yani sevgilimin iş yerinde oturuyordum, sonra komple onun iş arkadaşlarıyla bir yere gittik, burası bir evdi sanırım. Gece oldu, bir odada hepimiz kalacaktık ve sevgilim erkek iş arkadaşıyla uyudu ama sarmaş dolaş, ben uyardım ve kaldırdım, çocuğa sorduğumda “ondan hoşlanıyorum” dedi, ben sevgilime biraz bağırdım, oda normal bir şeymiş gibi karşıladı, gayet sakindi, ben çok sinirlendim.

Turgut selam, evlilik arefesindeki çiftler nedense sık sık aldatıldığını veya bu tür rüyaları görmektedir. Bazı uzmanlar bunu kişilerin birbirini henüz iyi tanımamasına, kafalarındaki şüphelere veya yaşanan büyük heyecanın getirdiği strese bağlamaktadır. Bunu bilip bu rüyaya bu açıdan yaklaşmak gereklidir. Yani bu rüya herhangi bir olumsuz mesaj vermemektedir.

Selam. Rüyamda yani hissettiğimle sevgili yolunda ilerlediğim erkek arkadaşımı gördüm onunla birlikte ailemin yanındayız o beni kollarinin arasına almış uzanıyor ailem mutlu bize bakıyor sonra şarkı söylüyorum ona ama şarkıyı kendime göre değiştiriyorum oyunlara yakınız bayağı. Sonra ertesi gün eski sevgilimi görüyorum rüyamda annemlerin yanında bana diyor yine seni alıcam filan ben hiç umursamıyorum takmıyorum, annemler yine bir şey demiyor, gülümseyerek bakıyor bize. Bana yardımcı olun lütfen. Lise öğrencisiyim bu arada şu anki konuştuğum 18 yasinda eski sevgilim 20 yaşına girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir