Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Başka Bir Şehre Gittiğini Görmek

Rüyada başka bir şehre gitmek ne demek?

Rüyamda başka bir şehre gitmişim. orada bir arkadaşımı görmek istiyorum, hep onu görme çabasındayım ama bir türlü karşılaşamıyoruz. Sonra onu ararken yeşilliklerin arasından geçiyorum, bir bahçenin önünde duruyorum. Yanımda bir oğlan çocuğu onu takip etmeye başlıyorum, yanında annesi.

Sonra araçla boğaz köprüsünden geçiyorum. altta denizde bir gemi görüyorum. Gemi bembeyaz. Sonra bir binaya giriyorum . Bu sefer yanımda arkadaşlarımda var. büyük bir alışveriş merkezi gibi. ama ben orada çalışıyormuşum. arkadaşlarımla masada oturuyorum camdan dışarıda masada o görmek istediğim arkadaşımı görüyorum, beni izliyormuş ama bana bakmıyor bir türlü.

Üstünde kırmızı bir eşofman var. sonra koridorda yürümeye başlıyorum. birileri duvarlara yazı yazmış. patronum temizle diyor. onları silmeye uğraşıyorum. yerlerde varmış onları falan siliyorum. sonra arkadaşım ayağa kalıyor dışarıda ve kayboluyor benle konuşmadan. arkadaşım eski bir erkek arkadaşım bu arada.

Ana temalar : başka bir şehir, yeşillikler, bahçe önünde durmak, oğlan çocuğu, boğaz köprüsünden geçmek, bembeyaz gemi, alışveriş merkezi, kırmızı eşofman, duvarlarda yazı.

Rüyada başka bir şehre gittiğini görmek tabiri

Rüyanız, içinde bulunduğunuz, halen yaşamakta olduğunuz ortamdan uzaklaşmak, değişik yerlere gitmek, farklı ortamlarda olmak arzunuzu simgelemektedir. Dilerseniz rüyada şehir görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Başka Bir Şehre Gittiğini Görmek” için 3 yanıt

bende rüyamda şanlıurfaya gidiyordum çünki adanada tepelerden dumanlar yükseliyordu ve ordan kaçıyorduk şanlıurfaya gidelim diyordum etrafımdakilere ve de gidiyorduk

Ruyamda arkadaşım annesi ve amcasıyla beraber başka bir şehirin sağlık müdürlüğüne gidiyorduk ve orda balıklar vardı küçük ama çok balık vardı bi tane küçük balığı elime alıp en yüksege cıkarttım . Ruyamı yrmlarsnz sevinirim .

Bende ruyamda sevgilimle aram iyiyken sonrasında telefonda bana ben başka bir şehre taşınıcam ama bir daha gelmiycem diyor bu ne anlama geliyor lütfen biri cevaplasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir