Rüyada Başka Bir Şehre Gittiğini Görmek

Rüyada başka bir şehre gitmek ne demek?

Rüyamda başka bir şehre gitmişim. orada bir arkadaşımı görmek istiyorum, hep onu görme çabasındayım ama bir türlü karşılaşamıyoruz. Sonra onu ararken yeşilliklerin arasından geçiyorum, bir bahçenin önünde duruyorum. Yanımda bir oğlan çocuğu onu takip etmeye başlıyorum, yanında annesi.

Sonra araçla boğaz köprüsünden geçiyorum. altta denizde bir gemi görüyorum. Gemi bembeyaz. Sonra bir binaya giriyorum . Bu sefer yanımda arkadaşlarımda var. büyük bir alışveriş merkezi gibi. ama ben orada çalışıyormuşum. arkadaşlarımla masada oturuyorum camdan dışarıda masada o görmek istediğim arkadaşımı görüyorum, beni izliyormuş ama bana bakmıyor bir türlü.

Üstünde kırmızı bir eşofman var. sonra koridorda yürümeye başlıyorum. birileri duvarlara yazı yazmış. patronum temizle diyor. onları silmeye uğraşıyorum. yerlerde varmış onları falan siliyorum. sonra arkadaşım ayağa kalıyor dışarıda ve kayboluyor benle konuşmadan. arkadaşım eski bir erkek arkadaşım bu arada.

Ana temalar : başka bir şehir, yeşillikler, bahçe önünde durmak, oğlan çocuğu, boğaz köprüsünden geçmek, bembeyaz gemi, alışveriş merkezi, kırmızı eşofman, duvarlarda yazı.

Rüyada başka bir şehre gittiğini görmek tabiri

Rüyanız, içinde bulunduğunuz, halen yaşamakta olduğunuz ortamdan uzaklaşmak, değişik yerlere gitmek, farklı ortamlarda olmak arzunuzu simgelemektedir. Dilerseniz rüyada şehir görmek sayfasını inceleyiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir