Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Başka Biriyle Evlenmek

Rüyada başka biriyle evlenmek ne demek?

Ben gerçek hayatta biriyle nişanlıyım ama rüyamda evlendiğim kişi başka birisi ve onunla çok mutluyum, içim o kadar huzur dolu ki kendimi kuşlar gibi özgür hissediyordum. Bu rüyayı 2 kere gördüm, ikisinde de tanımadığım başka biriydi ama ikisinde de çok mutluydum. Bu neye işarettir? 19, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada başka biriyle evlendiğini görmek tabiri

Değerli okurum, çok enteresandır ki nişanlılık döneminde olan insanlar her nedense bu nişanlılık döneminde sık sık başka biriyle evlendiklerini ya da şu anki nişanlısı tarafında aldatıldıklarını görmektedir. Flört, söz ya da evlilik dönemlerinde bu kadar yoğun olmamaktadır ve bilim insanları bunun sebebi konusunda fikir birliğine varamamış durumdadır. Unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada başka biriyle evlenmekRüyada şu anki nişanlınız ile değil de tanımadığınız başka biri ile evlenmiş olduğunuzu görmüş olmanız aslında yaşamınızda bir takım şeyleri değiştirmek isteği taşıdığınızı simgelemektedir. Bu evlilikte mutlu olduğunu görmeniz iyileştirici bir rol oynamakta ve bilinç altınızın kendinizi iyi hissetmeniz, yaşam sevincini artırmanız için gerçek hayatınızda yaşadığınız bir üzüntüyü ya da stresi telafi etmek için çalıştığını gösterir. Huzurlu olduğunu görmeniz ise  duygusal bir konu ya da yaşadığınız bir iç çatışma için bir karara vardığınızı ve buna son vereceğinizi gösterir. Alternatif olarak, fırtına öncesi büyük bir sessizliği işaret edebilir. Bu konuda rüyada sevmediğin biriyle evlenmek sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

“Rüyada Başka Biriyle Evlenmek” için 3 yanıt

Rüyada başka bir kimse ile evli olduğunu görmek
Merhaba. Eşimle henüz 1 senelik evliyiz mutlu bir evliliğimiz var. Sabah ezanına karşı bir rüya gördüm ve mutsuz uyandım. Ailem söyledi diye rüyamda eşimden ayrılıp zengin biriyle evlendiğimi gördüm. Adam soyunurken şuan ki evimin yatak odasından çıkıp içeri odadaki aileme “pişman olduğumu, niye beni durdurmadıklarını” soruyordum. Adam konuşmaları duyunca çekti gitti. Ardından eşim geldi. Pişmanlıģımi anlatıp sarıĺdım eşime sonra ezanla uyandım. Hayırlara vesile olur inşallah.

Merve selam, rüyada evlilik rüya analizi sayfasında anlatıldığı gibi evli birinin rüyasında eşinden başka birisiyle evli olduğunu görmesi onun evlilik yaşamında gizli yada açık bazı sorunlar, bir takım sıkıntılar olduğunu ifade eder denilmektedir. Siz mutlu olduğunuzu söylüyorsunuz ama yeni bir evlilik sahibi olmanız nedeniyle bazı gizli endişeler, cevabını merak ettiğiniz sorular olabilir ki bunlarda gayet normaldir, bu rüya onların yansıması olabilir.

Merhaba gerçek hayatta nisanliyim nisanlimi çok seviyorum ama rüyada ailem beni başkasıyla zorla evlendiriyor ağlıyorum üzerimde beyaz gelinlik var nikah masasına oturacağız ben istemiyorum nisalımı arıyorum öyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir