Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Başkan Obama’yı görmek

Rüyada Başkan Obama’yı görmek neye işarettir?

Rüyada Başkan Obama'yı görmekMerhaba, 29 yasindayim. Cinsiyetim erkek. Bekarim. Satis temsilcisiyim. Rüyamda arkadaşım olan bir bayanla gezerken bir devlet başkanı (Obama) yanımıza doğru geldi ve arkadaşım onu yanağından öptü ( biraz kıskandım galiba).

Sonra o devlet başkanı ve ben motosiklet ile trafikte ilerlemeye başladık, ben arkada oturuyordum. Çok yavaş ilerleyen trafiğin ters yönüne doğru hareket ederken bir başka arabanın içerisinde Zeki Müreni gördüm ve bana gülümsedi.  Sanırsam siyah araba içindeydi ve ayağım arabaya çarptı. Rüyada kıskançlık hissetmek ve ünlü görmek neye yorumlanır? teşekkür ederim.

Rüyada Başkan Obama’yı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanızda iki ana tema bulunmaktadır devlet başkanı ve kıskanma.
Rüyada devlet başkanı görmek güç, kuvvet demektir. Rüyayı gören kişinin bir şekilde veya birinin vesile olmasıyla daha fazla güçleneceğine, kuvvetleneceğine ve işlerini yoluna koyacağına delalet eder.
Rüyada kıskanç karakter, kıskançlık, kıskanma, kıskanılma sosyal ilişkilere dikkat çeker. Rüyada birilerini kıskandığınızı görmeniz arkadaş çevrenizle daha sıcak, daha yakın ilişkiler kurmak isteğinizi ifade eder.

Rüyanızda Başkan Obama’yı görmeniz ise gerçek yaşamınızda beklemediğiniz kadar güzel bazı gelişmeler sonucu hasret çektiğiniz imkanlara kavuşup, daha fazla itibar kazanacağınıza işaret etmektedir.

“Rüyada Başkan Obama’yı görmek” için 5 yanıt

Rüyamda ben ve Barack Obama (Abd Başkanı) karşılıklı oturuyoruz.

Sonra bana ‘seni sevdim, bana telefon numaranı verir misin’ dedi. Bende ‘eğer beni kayıracaksanız (torpil yapacaksanız) veremem’ dedim.

Sonra rüya bitti ve uyandım. Şimdiden teşekkürler.
27 yaşında bekar erkeğim.

Rüyanızın ana teması Başkan Obama ile görüşmüş olmanızdır ve bu da hakkınızda güç, kuvvet, bir yerden ya da birinden büyük bir destek alacağınızı simgeler.

Gerçek yaşamda da rüyanızda yaptığınız konuşmaya benzer konuşma yaparsanız alacağınız desteğin işe yaramayacağını, boşa gideceğini gösterir.

Rüyamda Suriye’de idim, çok fakir hayatları vardı, o arada başkan Obama geldi, aramızda oturdu, ben dedim ki “Michel Obama kıskanmasın” dedim.

Bende Obama’yı gördüm, döner partisi yapıyordu, neden çünkü insanları etkileyerek yapıyordu ve dunyayı ele gecirmeye calıştı falan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir