Rüyada Başkasının Ceketine Düğme Diktiğini Görmek

Rüyada başkasının ceketine düğme diktiğini görmek ne demek?

Rüyada annemin dayısıyla birlikte düğmeciye gidiyoruz, üstümde siyah yeni, gıcır bir ceket var. bu ceketime uygun düğme bakıyoruz. Dükkan sahibinin (bu adamda babamın öğretmen arkadaşı) önerdiği iri ve şık düğmeyi dayım, ceketimin kolunun üzerine dikiyor, idareten ve yalınç bir dikiş atıyor, beğendikten sonra ceketinin diğer yerleri içinde düğme alırsın, o zaman sağlam dikeriz demeye gelen bir şeyler söylüyor. bir tanede küçük düğme dikiyor ama ben onun küçük olduğunu eve gidince fark ediyorum.

Rüya unsurları : annenin dayısını görmek, düğmeci, düğme bakmak, düğme aramak, düğme almak, siyah ceket, yeni ceket, gıcır ceket, babamın arkadaşı, öğretmen arkadaşı, iri düğme, küçük düğme, dikiş atmak, dikmek, diktirmek. 13 Şubat 2010, 09:52

Rüyada başkasının ceketine düğme diktiğini görmek neye yorulur?

Rüyada yeni ceket giydiğini görmek kuvvet almak, güçlenmeye işarettir. Rüyada düğme görmek düğme yeni ise sizi anlayan, zengin bir insanla evlenmek, düğme eski ise; hastalık ve maddi olarak zarar anlamına gelir. Rüyada dikiş görmek insanın amaçlarını, amaçlarına ulaşmadaki gayretlerini gösterir. Düğme dikmek ise evlilik yolunda bir adım atmaya delalet eder.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir