Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Başkasının Ceketine Düğme Diktiğini Görmek

Rüyada başkasının ceketine düğme diktiğini görmek ne demek?

Rüyada annemin dayısıyla birlikte düğmeciye gidiyoruz, üstümde siyah yeni, gıcır bir ceket var. bu ceketime uygun düğme bakıyoruz. Dükkan sahibinin (bu adamda babamın öğretmen arkadaşı) önerdiği iri ve şık düğmeyi dayım, ceketimin kolunun üzerine dikiyor, idareten ve yalınç bir dikiş atıyor, beğendikten sonra ceketinin diğer yerleri içinde düğme alırsın, o zaman sağlam dikeriz demeye gelen bir şeyler söylüyor. bir tanede küçük düğme dikiyor ama ben onun küçük olduğunu eve gidince fark ediyorum.

Rüya unsurları : annenin dayısını görmek, düğmeci, düğme bakmak, düğme aramak, düğme almak, siyah ceket, yeni ceket, gıcır ceket, babamın arkadaşı, öğretmen arkadaşı, iri düğme, küçük düğme, dikiş atmak, dikmek, diktirmek. 13 Şubat 2010, 09:52

Rüyada başkasının ceketine düğme diktiğini görmek neye yorulur?

Rüyada yeni ceket giydiğini görmek kuvvet almak, güçlenmeye işarettir. Rüyada düğme görmek düğme yeni ise sizi anlayan, zengin bir insanla evlenmek, düğme eski ise; hastalık ve maddi olarak zarar anlamına gelir. Rüyada dikiş görmek insanın amaçlarını, amaçlarına ulaşmadaki gayretlerini gösterir. Düğme dikmek ise evlilik yolunda bir adım atmaya delalet eder.

“Rüyada Başkasının Ceketine Düğme Diktiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada ceket görmek
Merhaba. rüyamda lacivert kumaş üzerine küçük pembe çiçekleri olan bir ceket giydiğimi gördüm (bu ceket deseninin gömleği bende mevcut) ve altımda da siyah bir elbise vardı. ayakkabı olarak ta topuklu siyah bağcıklı bir ayakkabı giymiştim.
O gün dersim olmadığını bilmeme rağmen evden çıkıp okula geliyordum ve makro iktisat dersini arıyordum. ilk girdiğim sınıfta (bu arada sınıf kalabalık hocada var ders işleniyor) edebiyat dersi oldugunu öğrenip hocadan, sınıftan cıkıyorum yandaki kapıya tıklayıp açıyorum. sınıf tanıdık geliyor arkadaşlarım çoğu ders buradadır diye düşünüp sınıfa giriyorum bu arada iki adım atmadan ayaklarım kayıyor dizlerimin üzerine çöküp ellerimi yere koyuyorum durmak için sonra sınıfın diger köşesine yerde kayarak gidiyorum (kar üzerinde kayar gibi) ve ayaga kalkıp samimi oldugum bir arkadasımın yanına oturuyorum. dersin fizik oldugunu ögreniyorum orada ve dısarı cıkmayıp dersi dinlemeye başlıyorum o an uyandım. ne anlama geliyor bu rüya merakla yorum bekliyorum. üniversiteli

Rüyada ceket giydiğini görmek Kendinizi dış dünyadan izole ettiğinizi anlatır.
Rüyada elbise görmek uyanık hayatınızda çevrenizle ilişkileriniz, yaşamı nasıl algıladığınız konularında mesajlar verir. Siyah elbise ağır başlılık ve asaleti simgeler.
Okulda geçen olaylar ise kendinizi tam geliştirmeden kariyer veya hedefleriniz hakkında hatalı kararlar verdiğinizi, yanlış yolar seçtiğini, halbuki bunun için daha kolay, daha güvenli bazı yollar olduğunu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir