Rüyada Başkasının Saçını Yolduğunu Görmek

Rüyada başkasının saçını yolmak ne demektir?

 

Rüyamda, gerçekte küs olduğum görümcemle kavga ediyorum ona bana yaptığı haksızlıkları söylüyor, çok sinirleniyorum bir ara saçını yoluyorum, elimde saçları kalıyor ama baktığımda kocam olduğunu görüyorum ve korkuyorum. Bana kızacak diye evi terk etmek istiyorum ama gitmeyi de istemiyorum bana dur gitme desin diye bekliyorum saçları da elimden çöpe koyuyorum.

Ana temalar kavga etmek, görümce, sinirlendiğini, saç yolmak, evi terk etmek, çöpe saç atmak.

YAŞ 37 KADIN EV HANIMI EVLİ. 28 Ocak 2010, 22:30

Rüyada başkasının saçını yolduğunu görmek yorumu

Rüyanız iç dünyanızda çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığınızı ifade etmektedir. Rüyada başka birinin saçlarını yolduğunu görmek birisini istemeyerek üzdüğünü, ona zarar verdiğinizi ifade eder. Rüyada kocanızın saçlarını yolduğunu gördüğünüze göre istemeyerek kırdığınız kişi kocanızdır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

9 Yorum yapılmış

 1. melek dedi ki:

  Rüyamda para çaldığımı gördüm, sonra kız kardeşim bana bağırıp nefret eder gibi bakıyordu, bende saçlarımı yolup başımı duvarlara vuruyordum artı bir görücüm gelmişti ve ben onunla da kavga yaşadım ve onun cüzdanından para çaldım, bunu da ablam gördü.

 2. atalay ışık dedi ki:

  Mail adresi gizli kalacak denmesine rağmen mail adresi alanen ortada bu nasıl bir gizliliktir.

 3. delel dedi ki:

  dün gece rüyamda küs oldugum görümcemin sacini yoldum ne anlama gelir

 4. Asiye dedi ki:

  ben rüyamda tanımadığım bir kızın beni sinirlendirdiğini gördüm onu saçından tutarak “o saçlarını hepsini koparırım” dedim sonra kızın saçını ön taraftan çektin ve saçısının birazı elimdeydi. yani kızın saçını kopardım.. lütfen bunların ne anlama geldiğini söylermisiniz…

 5. SUNA dedi ki:

  rüyada sevdiğim biri bana eşinin saçlarını getirip bana verdi acaba ne anlama geliyor

 6. Tülay dedi ki:

  Rüyamda kocam annemin saçlarını yolmuş annemde ağlayarak önüme atıyor kopan saçlarını sonra ben kocama kızıyorum özür dilemsini söölüyorum ama annem özrünü kabul etmiyor kocama çok kızıyorum

 7. Kader dedi ki:

  Annem ruyasinda benim kendi saçlarımı yolarken gormuş, bu neye delalet eder?

 8. sedef dedi ki:

  Annem ruyasinda benim kendi saçlarımı yolarken gormuş, bu neye delalet eder? Annemin ustune cikmisim oda beni ustunden atmak icin saclarimdan cekip beni ustunden atmis.Bu nedemek oluyor acaba Rica etsem aciklarmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*