Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Basketbol Görmek

Rüyada basketbol nedir?

Rüyada basketbol izleme görmekRüyamda bir basketbol maçını canlı izliyorum. Basketler atılıyor sanki son saniyeler maç çok heyecanlı. Sonrasında futbol maçına dönüşüyor. Hiç tanımadığım genç yaşlı, kadın erkek karışık bir takım (doğru hatırlamıyor olabilirim, birinin rengi sarı-mavi, diğer takımın rengi kırmızı-koyu mavi) Sarı mavili takımdaki adamları net görüyorum. Yaşlıca bir adam orta sahadan voleyle topa vuruyor, ne kadar acemiler diye düşünüyorum. Maç duruyor takımlar dağılıyor.

Sarı-mavi takımın oyuncuları sanki stadın arkası hemen evmiş gibi koridordan geçiyorlar, bir evin koridorundayız ve sıraya giriyorlar sıranın ucu tuvalet, yaşlı genç, kızlı erkekli yine koridordalar. Bana tuvaletin yerini soruyorlar. Gösteriyorum, hatta kapı aralanmış içerden çıkmak üzere olan bir adamı görüyorum. Sevgiler.

WoLCaNo, Yaş:35 – Erkek, Meslek: Mühendis, Ruh Hali: Özel hayat ve iş hayatında mutsuz.

Rüyada basketbol tabiri

Rüyada basketbol oynayanları izlemek, basketbol oyunu görmek başarıya ulaşmak için daha fazla konsantre olmanız ve hedeflerinize odaklanmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada futbol maçı görmek, futbol müsabakası, maç izlemek Yüksekten sözler atan, palavra sıkan bir arkadaşınızla veya dostunuzla çıkacağınız bir yolun sizi toplumdan uzaklaştıracağına işaret eder. Bakınız futbol karşılaşması görmek.

Rüyada basketbol oynamak yorumu

Rüyada basketbol oynamak, basketbol oynadığını görmek hedeflerinize ulaşmak için çevrenizle işbirliği yapmanız gerektiğini ve başkalarının yardımına gereksinim duyduğunuzu gösterir. Rüyada basketbol topu görmek veya onunla oynamak, yaşamınızın kimi yönlerinde tamlık ve bütünlük simgeler. Ayrıca, içinizdeki çocuğu daha fazla dinlemeniz gerektiğine yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda cesaret ve gücünü göstermek istediğiniz anlamı taşıyabilir.

“Rüyada Basketbol Görmek” için 2 yanıt

Rüyada basket sahası görmek neye işarettir
İlk başta bir kapalı basket sahasındayım, basketçiydim. Sonra gözlerimi kapattım açtım ve o salon birden havuz oldu. Havuzda, neredeyse dev diyebileceğimiz bir köpek balığı vardı. Bize saldırdı herkes kaçtı tam önüme geldi, elimi ısıracak birden benim ön tarafım buz oluyor ve köpek balığı ağzı açık donuyor. Bu ne anlama gelir çok acil cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Takma isim : bykaba
Yaşınız : 20
Cinsiyetiniz : erkek
Medeni durum : bekar
Mesleğiniz : beden eğitimi öğretmenliği öğrencisi
Ruh haliniz : biraz stresli ama mutlu

Rüyanızın ilk bölümünde basketçi olduğunuzu gördüğünüz bölüm hedeflerinize ulaşmak için çevrenizle işbirliği yapmanız gerektiğini ve başkalarının yardımına ihtiyaç duyduğunuzu göstermektedir.
Rüyada köpek balığı görmek, öfke, düşmanlık duygularını belirtir ve şiddet anlamı taşır. Size karşı duygusal bir tehdit ikazı olabilir.
Rüyada köpek balığı saldırısı, Köpek balığı saldırısına uğramak, Bir ağrılı, zor veya duygusal anlamda kötü dönem geçirmekte olduğunuzu simgeler.
Köpek balığının donması ise yaşamınızda size sıkıntı veren bir durumu dondurduğunu, beklemeye aldığınızı ya da ertelediğini simgelemektedir. Bakınız köpek balığı rüya tabirleri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir