Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Basketbol Oynadığını Görmek

Rüyada basketbol oynamak neyi gösterir?

14 yaşındayım ve abim 19 yaşında, şuan üniversitede ve onu rüyamda gördüm. Okulumun orada abim ve arkadaşları basketbol oynuyor, yanlarına gidiyorum ve bir müddet onları izliyorum, daha sonra abimin elinden topu kapıyorum. Topun havası biraz inik, o yüzden sektirmesi çok zor oluyordu ve sürekli düşürüyor, topu tekrar yerden alıp koşuyordum. Abim ver topu diyordu ama ben koşuyor okula doğru gidiyordum. Arkama baktığımda abim ve arkadaşları peşimden geliyordu, bende potayı arıyordum ve pota okulun bahçesinin tam girişindeydi. bahçe kapısı yani.

Abim smaç bas bari diyordu, ben ise atamam ki diyordum, ama birden bir zıplıyordum ki potaya yetişiyordum, sanki bir güç beni itiyor gibiydi. Smaç basıyordum ve potada bir müddet sallandıktan sonra geri yere iniyordum. Potanın yanında okulun bekçisi de yer alıyordu. Yüzlerini görmediğim ama yakın olduklarını bildiğim bir kaç arkadaşım vay falan diyorlardı. Hava bulutluydu, kara bulutlar vardı, çok kapalıydı hava, yağmur yağacak gibi hafif karartı vardı.

Rüya temaları : basketbol, basket oynamak, basket atmak, smaç yapmak, top kapmak, basket potası, okulun bahçesi, bahçe kapısı, bulutlu hava, kapalı hava, kara bulutlar.

Rüyada basketbol oynadığını görmek yorumu

Rüyanız hedeflerinize ulaşmak için çevrenizle işbirliği yapmanız gerektiğini ve başkalarının yardımına ihtiyaç duyduğunuzu göstermektedir. Bu konuda daha ayrıntılı açıklama için rüyada basketbol rüya yorumu sayfasını okuyunuz.

“Rüyada Basketbol Oynadığını Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda korkunc bir odaya gırıyorum, boyle odanın içinde ayna var ve tek gözlü olduğumu görüyorum, o anda bır sey oluyor ve guc bela kacıyorum sonra kuzenlerle kavga edıyorum, eve gelıyorum, evın arkasında ılkokuldakı arkadaslarım gelmıs ve basketbol oynuyor oluyorum, sonra telefonumu cıkartıp tek gozume bakıyorum, baktıgım gozumu kapatıyorum ama yansımada goz kapanıp acılıyor ben kapatıyorum ama o tekrar guc bela acıyor, sonra sag ayagımın kırıldıgını ve alcıya alınıp topal sekilde yuruduğumu goruyorum, bu ruyayı arka arkaya ıkı gecedır goruyorm. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Hatice merhaba,
Gördüğünüz rüya şu anda gergin, kaygılı ve öfke dolu bir yaşam dönemi, geçirdiğinizi ve bu sebeplerden olaylara objektif bakamadığınızı, olaylara objektif bakamadığınız için bir çok şeyin gerçek yüzünü göremediğinizi ve bu yüzden zincirleme olarak her şeyin kötüye gittiğini anlatmaktadır.

rüyamda caminin içinde pembe bir topla sınıf arkadaşlarımla top oynadığımı görüyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir