Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada baskı görmek

Rüyada baskı görmek neye delalet eder?

Ben lise 3 e gidiyorum ve rüyamda okulun öğretmenler odasında sınav sorularının basıldığını görüyorum  ve soru kitaplarında bir tane alıyorum “bunları çalışır, kolayca geçerim” diyorum. Bu ne manaya gelebilir.

Rüyada baskı görmek yorumu

Ebru selam, görmüş olduğun rüya sanki bir birinci tür rüyaya benziyor yani kişinin gerçek hayatta kafasını taktığı bir konunun rüyasına yansıması durumu. Eğer kafan sınavlarla fazlasıyla meşgulse bu rüyayı görmüş olabilirsin. Bu rüya öte yandan iyileştirici bir rüya olarak ta ele alınabilir yani kişinin olmasını istediği bir şeyin rüyasında gerçekleştiğini görüp kendisini iyi hissetme durumu. Ancak her iki durumda kafanı sınavlara fazla takmandan kaynaklanmaktır.

Burada anılan matbaacılık konusunda baskı / baskı yapmak işlemidir.

Rüyada basım evinde veya matbaada baskı yapıldığını görmek öğrenme arzusunun ve çabalarınızın ileride size büyük faydalar sağlayacağını işaret eder. Rüyada basım evinde, matbaada baskı yapmak, baskı yaptığını görmek bilimsel konularda kendinizi geliştirme arzunuzu, kişisel gelişim ve ilerleme durumunuzu simgeler, doğru yolda olduğunuzu işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir