Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Baskül Görmek

Rüyada baskül neye işarettir?

Merhaba ilginç bir rüyamı yorumlatmak istiyorum. Üst düzey bir çalışanım ve şirketimdeki bir kızı seviyorum. Sevdiğim kızın hayatında kimse yok bunu biliyorum. Tam da kıza açılacakken gece bu müthiş rüyayı gördüm ve uyandıktan sonra sanki ruhum bedenimden çıkmış ve geri dönmüşçesine kafam zonkluyordu. Rüyayı çok net gördüm sanki gerçek hayatta yaşamış gibi net hatırlıyorum yani.

Rüyada sevdiğim kızın mahallesindeyim ve mahallenin delikanlıları beni takip ediyor, bana taş atıyorlar. Delikanlılar bana zarar vermek istiyorlar. İki kişi beni tutuyor üçüncü kişi beni sol böğrümden (yan) bıçaklıyor, çok bir acı hissetmiyorum, biraz kan akıyor sadece sonra kaçıyorum. Yine o mahallede beni bıçaklatan kişinin abisi olduğunu öğreniyorum, abiyle karşılaşıyoruz bu arada bıçaklanan yaram beni etkilemiyor hatta kuruyor falan. Kızın abisi diyor ki “onun sevgilisi var ve olmaz sana” şeklinde konuşuyor. Ben de “bunu bilmiyordum bilseydim sevmezdim” gibisinden konuşuyorum. Daha sonra mahallenin gençleriyle konuşurken, olay tatlıya bağlanmış şekilde onlar beni yolcu edecekken yolda baskül görüyorum baskülü de alıp otobüse binip gidiyorum.

Sevgili admin, bu rüya benim için çok önemlidir. Lütfen kıza açılıp açılmamam gerektiğiyle ilgili yorum yapar mısınız? Çok teşekkür ediyorum.

Rüyada baskül görmek tabiri

Değerli okurum, öncelikle gönderdiğiniz bu değerli rüya ve hakkınızda geniş bilgi için teşekkür ederken aynı zamanda rüya ile amel edilmemesi gerektiğini hatırlatmak istiyorum. İnanın rüyalar sandığımızdan daha az önemli bir konudur, çoğu zaman insanın ruh halini yansıtır. Sizin rüyanızda aynen bu şekilde içinde bulunduğunuz hali yansıtıyor; bir kızı seviyorsunuz ancak onu yakından tanımadığınız için acaba ailesi ne der, çıktığı biri var mı? nelerle karşılaşırım gibi tereddütler yaşıyorsunuz ve bu tereddütler olduğu gibi rüyanıza yansımış durumda. Rüyanın ilk bölümü tamamen bunları anlatıyor.

Fakat çok ilginç ve rüyadaki diğer olaylarla alakasız bir şekilde yolda baskül görüyorsunuz ve baskülü alıyorsunuz. Rüyada baskül görmek gerçek yaşamınızda yaşam dengeleriniz hakkında bilgi verir. Baskülü almanız yaşamınızda bazı dengeleri yeniden kurmak istediğinizi ve bunun için adım attığınızı anlatmaktadır. Bana göre doğru adımı atıp, huzur ve mutluluğa kavuşup, yaşamınızda arzu ettiğiniz dengeyi sağlayacaksınız.

Baskül konusunda diğer yorumlar

Baskülde tartı yapmak, bir şeyi tartmak, tarttığını görmek iş hayatınızda çok dikkatli olmanız gerektiğini, iyi ile kötüyü, doğru ile yanlışı, haklı ile haksızı ayırt etmeyi öğrenmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada baskülde tartıldığını görmek gerçek yaşamınızda sağlığınız ve genel olarak kilonuz hakkında kimi endişeleriniz olduğunu ifade eder. Rüyada baskül satın almak, baskül aldığını görmek gerçek yaşamınızda önemsiz konulara fazla vakit ayırıp, sizin için önemli kimi konuları ertelediğini ve bunun size büyük sorunlar çıkaracağını işaret eder. Rüyada kantarcı görmek gerçek yaşamınızda bir haksızlığa, bir adaletsizliğe uğradığınızı ancak yanlışın çok kısa sürede düzeltileceğini simgeler. Rüyada kantarcı olduğunu görmek adalet ve haktan yana duygu ve düşüncelerinizi her zaman sürdürmeniz gerektiğini simgeler. Rüyada çeker, elektronik tartı, elektronik terazi, kantar, kapan, mizan, tartı, tartı yapmak, tarttığını görmek, Terazi aynı anlamlara gelir.

“Rüyada Baskül Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir